Karolina Bieganowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Kraków
Opole
Kluczbork
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos35 - 40 / 60 min

Karolina Bieganowska

Opis ogłoszenia

Cześć, witam!
Jestem studentką II roku prawa na WPiA UJ, jak również arabistyki na Wydziale Filologicznym. Jestem laureatką wielu konkursów, w tym Wiedzy o Prawie Wyborczym i Olimpiady Solidarności. Od zawsze interesowałam się polityką i prawem. 

Wiem, jak ciężkim wyzwaniem mogą wydawać się przygotowania do matury; ogrom materiału, który trzeba przyswoić - jednak zapewniam, że z moją pomocą, poczujesz się pewniej! Sama zdałam maturę na 90%, co pozwoliło dostać mi się na wymarzone studia - i to też jest w zasięgu twojej ręki. Razem możemy rozplanować naukę do maja i wspólnie pracować nad tym, aby egzamin poszedł jak najlepiej. Oferuję pomoc także w zadaniach domowych, bieżących przygotowaniach do kartkówek, sprawdzianów. Posiadam własne materiały (kompletne notatki z wszystkich tematów, fiszki). Postaram się również wytłumaczyć zasady pisania wypracowania maturalnego, mogę je także sprawdzać pod względem merytoryczno-językowym (pisze się je troszeczkę inaczej, niż takie standardowe wypracowanie), bo choć często pomijane przez zdających, pozwala na zdobycie naprawdę dużej liczby punktów, a co za tym idzie, dodatkowych procentów :) Jeśli zdarzy się jakiś palący problem - można na mnie liczyć może nie przez całą, ale wiekszą część doby. Do każdego podchodzę indywidualnie, staram się tłumaczyć prostym językiem bez zbędnych utrudnień, aby to wszystko było do ogarnięcia. 

Jeśli matura próbna nie poszła Ci tak dobrze, jak chciałeś/chciałaś, do maja zostało jeszcze ponad 5 miesięcy, wspólnie damy radę. Zapraszam do kontaktu. Pierwsza lekcja o połowę taniej - spotkajmy się na spokojnie przy kawie, omówmy plan działania i Twój aktualny poziom zaawansowania.

Oprócz podstaw zdawałam też historię rozszerzoną, historię w języku angielskim, polski rozszerzony i angielski rozszerzony - wszystkie w granicach 8-9 stanina; podpowiem, jak uczyć się skuteczniej. Możemy też ewentualnie dzielić czas korepetycji na krótkie podpowiedzi do innych przedmiotów (+5 zł do ceny wyjściowej).

*35 złotych to cena online, 40 - z dojazdem (tyle mniej więcej wychodzi cena biletu miejskiego)

O mnie:
Jestem studentką prawa i arabistyki na UJ. Mieszkam w Krakowie. Interesuję się głównie historią XX wieku, judaizmem, geopolityką, eksploracją kosmosu, nauką języków obcych i rozwojem myśli feministycznej na świecie. W wolnym czasie piekę pyszności i robię drzemki :)

Dostępność

Poniedziałek18:30 - 20:00
Wtorek16:45 - 20:00
Środa
Czwartek18:30 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota10:00 - 22:00
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 04.2021
Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi nr III w Opolu
Klasa dwujęzyczna - moduł administracja (his-wos-pol-ang)
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Prawo stacjonarne magisterskie
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Filologia orientalna - arabistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.