Michał Pawlarczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gliwice
Knurów
Zabrze
Bargłówka
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam!
Witam!
Jestem absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku historii. Chętnie udzielę korepetycji z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły średniej. Głównie oferuję solidne przygotowanie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, wymaganej przy aplikacji na architekturę. Korepetytantom udostępniam szeroki zasób tematycznych pomocy naukowych z własnych zbiorów. Posiadam praktykę nabytą w szkołach oraz na prywatnych korepetycjach prowadzonych od 7 lat. Cena do uzgodnienia.
Z poważaniem Michał Pawlarczyk

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
03.2010 - 03.2016
Uniwersytet Śląski
Nauczyciel mianowany
Historia
10.2010 - 06.2015
Uniwersytey Śląski
Magister
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2022

Pan Michał doskonale przygotował mnie do rozszerzonej matury z historii, dzięki czemu dostałem się na wymarzone prawo na Uniwersytecie Śląskim. Lekcje są niezwykle ciekawe, w dużej mierze na różnych arkuszach maturalnych i w perfekcyjny sposób przygotowują do matury. Pan Michał jest bardzo miły, a lekcje nigdy się nie dłużą. Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Cudowny nauczyciel. Maturę zdawalam 2 lata temu, ale wciąz milo wspominam. Jako pierwszy nauczyciel historii pokazal mi, ze nie sa to suche dane do wkucia, ale faktycznie logiczna opowieść.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Pan Michał ma niezwykłą łatwość w przekazywaniu wiedzy. Udostępnia materiały, które przygotowują do egzaminów. Dołączone maturalne klucze stanowią dobry test opanowanej wiedzy, zdobytej na zajęciach z Panem Michałem. Dzięki korepetycją zdałam maturę i dostałam się na prawo. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji.

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2022

Korepetycje z historii rozszerzonej udzielane przez Pana Michała sa prowadzone skrupulatnie, w miłej atmosferze i niezwykle skutecznie przygotowują do egzaminu maturalnego, to wszystko w bardzo przystępnej cenie. Polecam serdecznie!

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2018

Mój syn w końcu opanował historię i przynosi ze szkoły 5! Dziękuję Panu!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2014

Pan Michał ma świetne podjeście do ucznia. Jego korepetycje są ciekawe, dzięki przygotowanym materiałom. Każdy temat potrafi dobrze wytłumaczyć. Dziękuję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.