Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Kraków
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język szwedzki65 / 45 min

Klaudia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Hejsan!
Serdecznie zapraszam na kursy języka szwedzkiego do mojej szkoły Hennes Skola - www.hennes-skola[kropka].pl

Co wyróżnia szkołę?
- Indywidualna praca z każdym Uczniem – moja szkoła różni się od tych standardowych, gdzie zajęcia są prowadzone w kilkuosobowych grupach, a indywidualne potrzeby Ucznia niestety odchodzą na dalszy plan
- Elastyczne godziny zajęć (możliwość lekcji w godz. 6.30 – 22.00)
- Brak płatności z góry za cały semestr – rozliczamy się na bazie pojedynczych lekcji
- Gdy jesteś zapracowany/a lub w Krakowie są korki – nie ma problemu, lekcja zawsze może odbyć się online, z dogodnego dla Ciebie miejsca

Oferuję:

- Naukę języka szwedzkiego na wszystkich poziomach (przygotowuję m.in. do pracy w Szwecji, do egzaminów SWEDEX B1, B2)
- Zajęcia zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup
- Zajęcia możliwe online/Skype
- Wiele autorskich ćwiczeń
- Materiały dostosowane do potrzeb i zainteresowań Ucznia
- e-Konsultacje – nie musisz czekać do następnej lekcji, aby uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania związane z językiem lub oddać pracę pisemną. Jestem do Twojej dyspozycji również poza czasem zajęć. E-konsultacje są również świetną okazją do prowadzenia korespondencji w języku obcym.
- Dostęp do literatury szwedzkojęzycznej zarówno w pełnej jak i uproszczonej wersji
- Kawę lub herbatę w przyjemnej atmosferze ;)

Cena:
45 min - 65 zł
60 min - 80 zł
Zapraszam do kontaktu telefonicznego: 788 026 828

Oferuję również kursy z j. niemieckiego.

Vi ses!
Klaudia

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Serdecznie polecam! Lekcje są przemyślane i klarowne. Uczę się dopiero pół roku, ale już mogę porozmawiać ze Szwedem, a w czasie lekcji rozmawiamy praktycznie tylko po szwedzku. Nauka z Klaudią to przyjemność, jeżeli chcesz się nauczyć języka skutecznie to mogę śmiało polecić.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Klaudia jest bardzo dobrym i cierpliwym nauczycielem. Nauka tego trudnego języka jest czystą przyjemnością :)

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2018

Lekcje z Klaudią są wyjątkowe. Sposób przekazania wiedzy to połączenie przyjacielskiej rozmowy, ogromnej dydaktycznej wiedzy językowej, umiejętnosci słuchania i nauczania. Od 1.5 roku mieszkam w Szwecji. Dzis dzięki czasowi jaki mi poświęciła komunikuję się bez problemów. Pisze też tyle ile jest mi w zwykłym życiu tu potrzebne.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2017

Klaudia jest bardzo dobra, kompetentna i sumienna nauczycielka, która umiejętnie przekazuje wiedzę językowa. Zawsze przygotowana do zajęć i otwarta na sugestie co do sposobu nauki. Elastyczne godziny nauki oraz atmosfera w której przebiegają lekcje z Klaudia sprawiają, ze chce się uczyć szwedzkiego. Polecam całkowicie.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2017

Polecam z czystym sumieniem. Pani Klaudia jest świetna, zarówno jeśli chodzi przekazywaną wiedzę, indywidualne podejście do ucznia jak i jej zdolności informatyczne dzięki którym nie tracimy czasu na szukanie materiałów. Zajęcia oceniam bardzo pozytywnie, terminy trzeba ustalać wczeniej- nic dziwnego :) Osobowość Pani Klaudii plus jej szeroka wiedza to niewątpliwie przepis na sukces w nauce języka.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2017

Fakt iż było mi dane pobierać u Pani Klaudii Budy lekcje języka szwedzkiego poczytuje sobie za zaszczyt i szeroki uśmiech losu. Jej profesjonalizm, wiedza i cierpliwość sprawiają, że nauka to prawdziwa przyjemność. Jest zawsze perfekcyjnie przygotowana do pracy z konkretnym uczniem i otwarta na indywidualne potrzeby i sugestie ucznia. Jest serdeczna, ciepła i uważna. Punktualność godna najwyższego podziwu i naśladowania. Serdecznie polecam współpracę z Panią Klaudia i za współprace serdecznie dziękuję.

avatar
Piitr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Klaudia ma bardzo profesjonalne i nowoczesne podejscie do nauczania, bardzo łatwo sie z nią współpracuj. Oprócz wiedzy i materiałów, klaudia ma odpowiednią empatię dla nauczyciela a to moim zdaniem jest podstawą by być dobrym.
Żadko kogoś polecam ale Klaudię mogę polecić z czystym sumieniem.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2017

Pani Klaudia sprawdziła mi w ramach przygotowań do egzaminu Swedex B2 wypracowanie (zresztą w błyskawicznym tempie, mimo soboty). I rzeczywiście, zdałem egzamin na tym poziomie. Dziękuję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.