Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin
Bychawa
Mełgiew
Urszulin
Lubartów

O mnie

Cześć!

Jestem Karola. Od siedmiu lat udzielam korepetycji z chemii, od dwóch lat z techniki sporządzenie leku, farmakologii i chemii medycznej.

Jeśli chemia jest dla Ciebie "czarną magią" zapraszam na zajęcia - od podstaw przeprowadzę Cię przez każdy dział chemii i nauczysz się korzystać jej podstaw.

Jeśli chemia to Twój konik te zajęcia również są dla Ciebie! Poszerzymy Twoją wiedzę, przygotuję Cię do matury czy olimpiady abyś mógł/mogła dostać się na wymarzone studia.

Jesteś studentem i masz problem z chemią nieorganiczną, organiczną, fizyczną lub analityczną? Napisz do mnie, w jasny sposób wyjaśnię Ci podstawy każdego z działu i dodatkowo pomogę w kolokwium czy sprawozdaniu z laborek.Pomogę każdemu! Zapraszam :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2016
Uniwersytet Marii Curie-Skłosowskiej
Licencjat
Chemia podstawowa i stosowana
10.2014 - 06.2019
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Magister
Faramcja
Kursy i szkolenia
.
Język migowy dla nauczycieli
02.2014
Techniki pracy umysłowej i metod uczenia się,
06.2017
Techniki skutecznej komunikacji
02.2022
Nawyki skutecznego działania
10.2022
Nowatorskie metody pracy na lekcji
Doświadczenie
02.2016 - aktualnie
Korepetytor chemii
01.2018 - aktualnie
TEB Edukacja

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.