Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Olkusz (Pakuska)
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka25 - 50 / 60 min

Kacper

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,
Jestem uczniem klasy maturalnej liceum ogólnokształcącego. Pasjonuję się przedmiotami ścisłymi. Chętnie pomogę w osiągnięciu lepszych wyników z fizyki. Jest to przedmiot, który często w szkole podstawowej i gimnazjum uważany jest za trudny. Osiągnąłem wiele sukcesów w konkursach kuratoryjnych. Ukończyłem gimnazjum z najwyższą średnią w szkole. Co roku uzyskuję świadectwo z wyróżnieniem. Uważam, że moja usystematyzowana wiedza będzie łatwo przyswajalna przez moich uczniów, ponieważ sam niedawno skończyłem gimnazjum i wiem z własnego doświadczenia co może sprawić trudność. Chcę pokazać swoim uczniom czego, i jak się uczyć tak aby wiedza pozostała z nimi na długo oraz uzyskiwali lepsze wyniki w nauce, niż dotychczas.
Udzielam korepetycji na poziomie
- szkoła podstawowa (6-8 klasa)
- gimnazjum
-szkoła średnia 
Udzielam również korepetycji z zakresu matematyki, chemii i biologii.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.