Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
100 zł / 60 min
Aktywność: 10 dni temu

Opis ogłoszenia

Cześć, jestem absolwentem Technikum Elektronicznego nr 1. Przez 5 lat mojej edukacji w tej placówce udzielałem korepetycji dorywczo osobom z klasy którzy mieli problem z przyswajaniem i rozumieniem matmy i mogę z dumą powiedzieć że wszystkim udało się ukończyć szkołę bez konieczności poprawiania lub powtarzania klasy. Dodatkowo jako dowód moich umiejętności matematycznych muszę dodać że ukończyłem technikum z oceną z matematyki rozszerzonej na poziomie celującym oraz że podchodziłem do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym.

A o samych korepetycjach powiem krótko, jeśli masz problemy z matematyką lub rozumiesz ją lecz potrzebujesz aby ktoś ci coś wytłumaczył bez presji którą można odczuć na lekcji w szkole, to będę śpieszył ci z pomocą. Podczas zajęć będę starał się wymyśleć indywidualny plan nauczania i tłumaczenia który będzie stworzony pod twoje umiejętności abyś mógł/mogła komfortowo przyswajać wiedzę z matematyki.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wyślemy Ci kopię wiadomości i ewentualną odpowiedź korepetytora.

Wykształcenie
09.2021 - 04.2026
Technikum Elektroniczne nr 1.
Technik Programista (Mat-Inf)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.