Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok
Język francuskicena do ustalenia

Ewa

Opis ogłoszenia

Mgr filologii romańskiej udzieli lekcji francuskiego.
Jestem absolwentką UW i od 9 lat uczę francuskiego. Posiadam doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi, młodzieżą jak i z osobami dorosłymi. Przygotowuję do konkursów i olimpiad oraz do egzaminów międzynarodowych TFI oraz Delf. Metody nauczania dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia.
Serdecznie zapraszam.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.