Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gliwice
Pszczyna

Opis ogłoszenia

Zapraszam młodzież jak i osoby dorosłe zainteresowane nauką rysunku oraz malarstwa:
- rysunek ołówkiem / pisakiem artystycznym / tuszem
- malarstwo akrylowe / olejne

Lekcje będą dostosowane do potrzeb oraz umiejętności osoby zainteresowanej. Uczeń ma możliwość nauczenia się poprawnego operowania różnymi środkami wyrazu artystycznego oraz opracowania studyjnego martwej natury, architektury oraz postaci. Chętnie udzielę informacji dotyczących również historii sztuki. Zależy mi na nauczeniu podstaw jednocześnie dbając o indywidualną ekspresję ucznia.

Zajęcia odbywają się przez 2, 3 lub więcej godzin.

O mnie:
Ukończyłam czteroletnie Liceum Plastyczne w Bielsku-Białej z tytułem Technik Grafik Plastyk obecnie studiuję Architekturę Wnętrz na Politechnice Śląskiej. Sztuką zajmuję się także hobbistycznie.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.