Łukasz Kaczmarek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź (Chojny)

Opis ogłoszenia

Witam,
Jestem studentem Politechniki Łódzkiej (studia magisterskie) i z miłą chęcią pomogę osobom od szkoły podstawowej do liceum w nauce matematyki . Lekcje prowadzę w przyjacielskiej atmosferze. Uważam, że w ten sposób najłatwiej jest zrozumieć dany materiał. Wiedzę przekazuję na każdy możliwy sposób. Ważne jest, aby uczeń zrozumiał materiał. Jeśli są państwo zainteresowani to proszę o telefon. Termin zajęć i godzinę ustalam telefonicznie (uważam, że tak najłatwiej). Udzielam również korepetycji z chemii i fizyki.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.