Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Warszawa (Centrum)

Kanako Okabe

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/531 opinii
Dla użytkownika Kanako Okabe

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 31
avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2019

Piszę niniejszą rekomendację dla Pani Kanako Okabe z wielką przyjemnością Jestem przekonany, że Pani Kanako Okabe jest najlepszą nauczycielką, która zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę.
Córka zaczęła naukę gry na fortepianie u Pani Kanako Okabe w wieku 5 lat. Poprzez lekcje dobrze poznałem Panią Kanako Okabe, która nauczyła córkę już tak wiele w ciągu już prawie 2 lat odkąd zaczęła naukę. Dzięki lekcjom u Pani Kanako Okabe córka nieustanie rozwija swoją technikę i muzykalność.

Pani Kanako Okabe na lekcjach uczy bardzo entuzjastycznie każdego szczegółu i wyjaśnia wszystko dokładnie i cierpliwie. Jest przy tym b. miła i szczera. Zawsze znajduje czas aby wspierać i pocieszyć córkę w chwilach zwątpienia. Ma b. dobrą relację z córką, z tego powodu córka b. lubi uczyć się u niej. Co więcej, Pani Kanako Okabe jest bardzo zaangażowana w nauczenie i co roku organizuje recitale pianistyczne dla swoich studentów.

Zdecydowanie polecam Panią Kanako Okabe!

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Świetna, profesjonalna nauczycielka! Pani Kanako Okabe genialnie uczy gry na pianinie i to w taki sposób, że uczęszczanie na jej lekcje jest przyjemnością. Polecam wszytskim, ktorzy chcą rozpocząć swoją przygodę z muzyka klasyczną, lub chcą poszerzyć swoje horyzonty w dziedzinie gry na pianinie.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2018

Świetne zajęcia, od pierwszej lekcji skupione na tym co najważniejsze - muzyce. Po roku nauki z Panią Okabe bez trudu grałem łatwiejsze utwory Chopina. Lekcje wartościowe i przyjemne.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2016

Pani Kanako uczy mojego syna gry na pianinie od roku. Syn jest zachwycony lekcjami, uczęszcza na nie z ogromnym zapałem i entuzjazmem. W ciągu tego roku nauczył się więcej niż w dwa lata nauki z innymi nauczycielami! Pani Kanako jest bardzo cierpliwa, potrafi dobrze wytłumaczyć problem i zachęcić do ćwiczeń. Serdecznie polecamy!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2016

I've been learning how to play on the piano for a couple of months now thanks to Kanako Okabe and I've been enjoying it greatly. I've heard you can either hate or love the piano and the tutor is usually the most influential person regarding this matter - I've been loving it. :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2016

Zawsze chciałem uczyć się gry na fortepianie i końcu, w wieku 43 lat, przystąpiłem do dzieła. Trafiłem do Kanako Okabe. Lepiej nie mogłem. Pani Okabe jest bardzo miłą i kulturalną osobą, ale przede wszystkim jest utalentowaną pianistką i doskonałą nauczycielką. Ma dużo cierpliwości i dar przekazywania wiedzy w przystępny sposób. Dodatkowo miejsce przy al Jerozolimskich, w którym mam lekcje jest bardzo klimatyczne i dobrze zlokalizowane! Serdecznie polecam lekcje u Kanako Okabe wszystkim zainteresowanym grą na fortepianie - początkującym i zaawansowanym!

avatar
Hazirah Mn
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2016

Hello, I have started the piano lessons with Kanako Okabe since January 2016. I must say that she really helped me with my techniques, feelings and overall piano playing! The classes were really enjoyable, I really looked forward to each of the class. She is very supportive and really patient when teaching, eventhough I had some difficulties with the piano pieces. Since I will be going back to Malaysia for summer holidays, I look forward to continue the piano classes after my summer break is over! Once again, dziękuję serdecznie for the awesome experience for me. Definitely recommended :)

avatar
Amy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2016

Od lutego uczęszczam na lekcje gry na fortepianie do p. Kanako. Jestem bardzo zadowolona z zajęć. P. Kanako wykazuje się ogromną cierpliwością i rzetelnym podejściem do ucznia. Szczegółowo wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Z calym przekonaniem mogę polecić p. Kanako jako fachową i profesjonalną nauczycielkę.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2016

Od lutego uczęszczam na zajęcia u pani Okabe. Jestem niezwykle zadowolona, zarówno z profesjonalizmu pani Okabe, jak również jej wyjątkowego podejścia do uczniów. Podczas lekcji pani Okabe zwraca uwagę na wszystkie elementy, które są ważne podczas gry na pianinie, tj. postawę, ułożenie dłoni, odpowiednie rozluźnienie. Nie uczy gry mechanicznej, a pokazuje, by jak najlepiej "poczuć" muzykę. Jest osobą bardzo cierpliwą, wyrozumiałą i przyjemną. Zajęcia odbywają się w bezstresowej atmosferze. Pani Okabe wydaje się nie tylko cudownym człowiekiem, ale także świetną pianistką, która odbiera i odczuwa świat poprzez muzykę. Gorąco polecam! ;-)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2016

Od lutego tego roku moja niespełna 10 letnia córka uczęszcza co tydzień do pani Kanako na jednogodzinne lekcje. Lekcje prowadzone są w języku polskim, którym to pani Kanako dobrze się posługuje. Do każdej lekcji pani Kanako przykłada wagę i prowadzi ją zwracając uwagę na wszystkie szczegóły jak postawa ucznia, ułożenie dłoni, praca palców. Do tego dochodzi nauka czytania i grania z nut, rozpoznawanie dźwięków ze słuchu, taktu i zapisywanie tego nutami. Pani Kanako dobrze motywuje i chwali za każdym razem gdy córka dobrze sobie radzi. I co równie ważne, potrafi utrzymać jej zainteresowanie przez całą godzinę. To co mnie cieszy najbardziej, to że widoczne są znaczne postępy w grze mojej córki, oraz to że zawsze chętnie jeździ na kolejną lekcję.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2016

Bardzo serdecznie polecam Panią Kanako jako nauczyciela gry na fortepianie. Poza wszechstronnym wykształceniem oraz doskonałym warsztatem pianistyczym, Pani Kanako oferuje indywidualne podejście do ucznia, cierpliwość i życzliwość. Lekcje są prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze i są bardzo inspirujące.

avatar
Diankai
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2016

Pani Kanako played at our private party difficult pieces by Chopin like ballade 1 in G minor, Polonez in a flat major 53 with precision and ease. We enjoyed her performance tremendously and recommend Ms.Kanako to others
Kai

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2016

Pani Kanako uczy bezstresowo, jest łagodna, sympatyczna i bardzo cierpliwa. Duży nacisk kładzie na granie utworów rozwijających biegłość palców, dynamikę i harmonię dźwięków.
Jest bardzo uważna, wychwytuje wszystkie błędy ucznia, jednak stopniowo wymaga ich korygowania, ażeby nie zniechęcać ucznia. Jestem dorosłym uczniem i tym bardziej zwracam uwagę na łatwość kontaktu.
Pani Kanako jest koncertującą pianistką, potrafi zatem pokazać wykonanie nauczanego utworu w sposób, który robi inspirujące wrażenie. Dzieci, które nawet słabo znają angielski bez trudu porozumieją się z panią Kanako.
Polecam.
Jerzy

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2016

Serdecznie i szczerze polecam lekcje gry na pianinie z panią Kanako. Jest wspaniałą nauczycielką, przy której poczyniłem znaczne postępy. Jest wyjątkowo wrażliwą osobą jeśli chodzi o interpretacje utworów (przede wszystkim Chopina), perfekcjonistką jeśli chodzi o technikę gry oraz ćwiczenia. Poza tym jest ciepłą, życzliwą i miłą osobą, z którą uczę się już od czterech lat.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
6 stycznia 2016

Witam, chciałbym się upewnić czy zajęcia gry na fortepianie dla początkujących z Panią Kanako nadal są aktualne?
Zapytuję, ponieważ dostrzegłem, że profil został założony dość dawno i również od 2013 roku nie przybyło nowych opinii ani zapytań. Bardzo zależało by mi na zajęciach.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Kanako Okabe

Thank you for your opinie?! Now I am in Warsaw and teaching.
I backed to Japan 2013 to 2015 in sep with my family.
I started to teach in Oct 2015.and I am thinking they should write opnie few months after of our lessons.But I will try to ask to them in this month.Please check 1,2weeks after:)
One more time ,Thank you Andrzej!!

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
5 października 2013

Witam, czy Pani Kanako ciągle uczy, bo nie mogę się z nią skontaktować, a chciałabym zapisać córkę na lekcję pianina. Będę wdzięczna za odp.

Kanako Okabe

Tak Pani Danuto Pani Kanako uczy od 15 wrzesnia. Zapraszamy!!!!!

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2013

I highly recommend learn to play the piano with Ms. Kanako. It is an excellent teacher and has a great experience. Can patience and determination, step by step to learn to play the piano. Professionally draws attention to even the smallest details and corrects errors. Lessons from Ms. Kanako is a great pleasure

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2013

Chodzę do pani Kanako na lekcje gry na pianinie od mniej więcej dwóch miesięcy, wcześniej nie kształciłem się muzycznie. Pani Kanako zapewnia różnorodne materiały do nauki i zdaje się mieć plan, jak pokierować moją naukę tak, żeby coś z tego wyszło (jestem osobą dorosłą, pragnącą mieć muzyczne hobby). Widać, że zna się na rzeczy. Spotkanie z nią jest też szansą, żeby zmusić się do mówienia po angielsku, co też sobie cenię. Podsumowując: pierwsze wrażenia - b. dobre, następne wrażenia postaram się zamieścić wraz z postępami, za kilka miesięcy.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2013

Uwielbiam lekcje u Pani Kanako. Już po kilku tygodniach zauważyłam znaczne postępy - poprawiła się technika mojej gry. Pani Kanako zwraca uwagę na to, żeby moje ręce w trakcie gry były prawidłowo ułożone, oraz na inne techniczne szczegóły. Z każdą lekcją uczę się odkrywać nowe kolory muzyki, Pani Kanako zwraca także uwagę na inerpretację utworów. Dodam także, że Pani Kanako jest przemiłą osobą, otwartą i życzliwą.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2013

Jestem niezmiernie zadowolony z lekcji u Pani Kanako. Dotychcas nie miałem kontaktu z gra na pianinie i zaczynałem od podstaw. Samodzielna nauka nie dawała oczekiwanych rezultatów natomias u Pani Kanako juz dosłownie kilku lekcjach widać było ogromnie postępy Na bieżąco z ogroną cierpliwością i determinaja uczy i koryguje błedy dopasowująć tepo nauki do ucznia . Równiez w 100% potwierdzam 100% profesjonalizm, cierpliwość i co ważne umiejętość przekazania posiadanej wiedzy.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2013

Kanako to dobra nauczycielka gry na pianinie, a także dobry pedagog. Uczy gry nie tylko poprawnej, a właściwej lub nawet profesjonalnej, takiej jakiej wymaga cała postawa pianisty, na co poświęca 100% uwagi. Daje o sobie znać jej dobre wykształcenie, jej rady są akademickie i kompleksowe - szczególnie z perspektywy osoby początkującej. Jest przy tym jednak bardzo łagodna i uprzejma, nadzwyczaj cierpliwa, a także pogodna. Chętnie też opowiada o swojej kulturze, więc i japońskie słówko czy anegdotę można wynieść z zajęć ;). Wystarczy trochę ochoty i komunikatywny j.angielski. Pozdrawiam

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2013

Bardzo polecam panią Kanako jako nauczyciela japońskiego.
Po dość dobrym opanowaniu dwóch języków obcych, wiem, że najlepiej uczyć się języka u kogoś, dla kogo jest to mowa ojczysta. Z takim przekonaniem zacząłem lekcje u pani Kanako. Pani dba o to, by wszystko dokładnie i zrozumiale wytłumaczyć, a lekcje niekiedy są przedłużane, by do kończyć materiał. Do tego dochodzi miła atmosfera i przyjemność z nauki. Zdecydowanie polecam.

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2012

Kanako jest wybitnym pedagogiem, potrafi sprawić, że nauka gry jest przyjemnością. Gram na pianie dopiero od trzech miesięcy ale dzięki niej robię znaczne postępy. Zawsze potrafi pocieszyć gdy coś mi nie wychodzi tak jakbym tego chciała. Najbardziej lubię kiedy mówi "za pierwszym razem wszystko jest trudne" ale wystarczy że zagram kilka razy i trudne być przestaje :) Nie mogłam trafić lepiej...

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2012

Do Pani Kanako chodzę na lekcje z emisji głosu i gry na fortepianie. Zajęcia prowadzone są z wielkim zamiłowanie do muzyki i miłej atmosferze, nauka w takich warunkach to sama przyjemność. Korepetycje u Pani Kanako uważam za świetną decyzję. Zdecydowanie polecam.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2012

Z entuzjazmem przyłączam się do tych wszystkich pozytywnych opinii. Jestem dopiero po kilku lekcjach (pianino), ale już na pierwszej wiedziałam, że świetnie trafiłam. Pani Kanako spokojnie i cierpliwie pokazuje i koryguje ustawienie dłoni, sposób uderzania w klawisze, pracę całej ręki. Stwarza tak kojącą i miłą atmosferę, że zwykłe wlazkotki ćwiczy się z przyjemnością. Bardzo serdecznie polecam.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2012

Uczę się japońskiego od podstaw i jestem bardzo zadowolony z zajęć prowadzonych przez Kanako. Wszelkie aspekty tego trudnego bądź co bądź języka są tłumaczone w klarowny sposób, a atmosfera na zajęciach jest miła. Wszystkim rozważającym naukę japońskiego mogę polecić zajęcia u Kanako.

avatar
Mama Taruny
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2012

Moja córka uczeszcza na lekcje fortepianu do pani Kanako. Zajecia odbywają sie w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Kanako ma doskonałe podejście do poczatkujących pianistów. Krok po kroku wyjaśnia mojej córce jak powinno się grac oraz za każdym razem koryguje błędy. Uważam że pani Kanako to idealny nauczyciel dla każdego. Bardzo jestem zadowolona , że moja siedmioletnia córka uczeszcza na zajecia do pani Kanako. Taruna - (moja córka) zawsze z radościa przychodzi na zajecia dopani Kanako, która ma doskonałe podejscie do dzieci.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2012

U Kanako uczę się już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony z tych lekcji. Wiele lat temu ukończyłem szkołę muzyczną i potem tylko sporadycznymi zrywami wracałem do gry na pianinie. Dzięki lekcjom u Kanako teraz mam nie tylko częściej możliwość do zasiadania przy klawiaturze, ale przede wszystkim olbrzymią motywację. Kanako jest bardzo cierpliwą i sympatyczną nauczycielką, tłumaczy wszystko w bardzo dobry sposób i już bardzo szybko widoczne są efekty. Z ogromną przyjemnością chodzę na jej zajęcia, zawsze wprawiają mnie w dobry nastrój. Polecam ją jako nauczycielkę wszystkim chcącym rozpocząć swoją przygodę z pianinem, bądź też takim, którzy są już na wyższym poziomie zaawansowania i chcą udoskonalić swoją grę.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2012

U pani Kanako uczę się japońskiego. Już jakiś czas miałem styczność z tym językiem, jednak nauka u rodowitej Japonki stawia nowe wyzwania. Spotkania są w całości po japońsku. Pomaga to przemóc się i mówić w tym języku, co w moim przypadku jest właśnie tym czego szukałem. Jeżeli nie ma się pomysłu jak powiedzieć coś po japońsku można się oczywiście posilić angielskim i wytłumaczyć co się chce przekazać :) Pani Kanako jest bardzo miłą osobą, można czuć się zupełnie na luzie, jak jest coś do skończenia i nikomu się nie spieszy to posiedzimy nawet z 20 minut dłużej. Ogółem fajna dawka naturalego japońskiego z sympatyczną korepetytorką. Polecam ^^

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2012

Nigdy nie uczyłam się gry na pianinie, ale w końcu postanowiłam zacząć i jestem bardzo zadowolona, że moją nauczycielką została Kanako. Przede wszystkim jest bardzo cierpliwa, a przy tym skrupulatna, nie pozwala na uleganie złym nawykom podczas gry, koryguje postawę, ruchy dłoni, uczy słuchać muzyki.
Mam pewność, że lekcje u niej przyniosą rezultaty, nawet po krótkim okresie widzę zmianę we własnym podejściu do tego jak gram.
Dużą wygodą jest miejsce lekcji - mieszkam poza Warszawą, więc dojeżdżam pociągiem na Powiśle i po mniej niż pięciu minutach spaceru jestem już na lekcji, potem ew. wyjazd w dowolne miejsce Warszawy ułatwia przystanek autobusowy (niezawodna 111).
Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą uczyć się u sympatycznej i rzetelnej nauczycielki.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2012

Jestem początkującym pianistą, jako dziecko uczyłem się trochę grać na pianinie. Jednak nigdy nie potrafiłem grać w stopniu zaawansowanym. W tym roku postanowiłem że zapiszę się na lekcje gry na pianinie.

Kanako jest bardzo dobrą nauczycielką; jest cierpliwa; bardzo precyzyjna. Pokazał mi dokładnie jak powinna wyglądać technika gra na pianie i na co zwracać uwagę. W moim przypadku mam mało czasu na ćwiczenia w domu a dodatkowo zawsze miałem „słomiany zapał” tak więc chodzę do Kanako 2 razy w tygodniu. Pozwala mi się to zmotywować do gry.

Kanako jest bardzo komunikatywna, lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Dodatkowym atutem jest to, że mogę poćwiczyć angielski (bo Japońskiego nie znam). W nauce gry na instrumencie chodzi o to, aby ktoś nam pokazał jak się prawidłowo gra i ewentualnie skorygował błędy. Samemu, bez nauczyciela pewnych rzeczy nie jesteśmy się w stanie nauczyć.

Dodatkowo dojazd jest wygodny, gdyż można przyjechać pociągiem do stacji PKP Powiśle jest 3 minuty, ja tak jeżdżę ze Służewca (okolice Galerii Mokotów).

Polecam wszystkim naukę gry u Kanako (początkującym jak i zaawansowanym pianistom).

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.