Krzysztof Kamykowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Michałowice
Komorów
Pruszków
Opacz
Piastów
Nowa Wieś
Warszawa (Ursus +5)

Opis ogłoszenia

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej i XIV LO im. Stanisława Staszica (najlepszego matematycznego liceum w Warszawie) udzieli korepetycji z matematyki. Przygotowuję do egzaminu po podstawówce, gimnazjum oraz matury (podstawowej i rozszerzonej). Pomagam nadrobić zaległości w miłej i bezstresowej atmosferze. Dysponuję własnymi materiałami z zakresu matury podstawowej i rozszerzonej. Dojeżdżam samochodem wszędzie w promieniu 10 km od Pruszkowa oraz w obrębie Ursusa, Ochoty, Włoch, Mokotowa, Ursynowa i Wilanowa. Możliwy jest także dojazd w inne miejsce po indywidualnym uzgodnieniu. Oferuję również zajęcia online przez skype’a z wykorzystaniem tabletu graficznego.

Zapraszam do kontaktu pod numerem:
Tel: 694 106 928

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Pan Krzysztof to bardzo dobry nauczycie dzięki któremu zdałem maturę na powyżej 80%. Jest zawsze punktualny, cierpliwy i świetnie tłumaczy. Przed maturą zawsze miał czas na dodatkowe zajęcia. Zdecydowanie polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2018

Pan Krzysztof udzielał korepetycji mojej córce, punktualny i przygotowany do zajęć. Zawsze w dobrym nastroju, brak zmęczenia i znużenia pracą. Świetny kontakt, elastyczny co do godzin i terminów lekcji. Cierpliwy i wyrozumiały, w sposób przystępny zawsze potrafił wytłumaczyć i naprowadzić córkę na rozwiązanie zadania. Polecam każdemu kto poszukuje korepetytora z profesjonalnym podejściem do ucznia.

avatar
XXX
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2018

Tylko z Panem Krzysztofem matematyka jest jasna i zrozumiała, żaden inny korepetytor nie jest w stanie wytłumaczyć nawet najtrudniejszych zadań prościej i klarowniej. Niejednokrotnie Pan Krzysztof ratował z tarapatów, nawet o późnych godzinach wieczornych, dlatego też wiem, że zawsze mogę na niego liczyć

avatar
Aleks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2017

Podczas swojego przygotowania do matury korzystałem z pomocy wielu korepetytorów, jednak dopiero z panem Krzysztofem postanowiłem zawiązać dłuższą pracę. Poprzez jego wiedzę, cierpliwość oraz szerokie zaplecze materiałów jest w stanie przygotować do egzaminu z każdego działu.
Moje wyniki z matur, które robiłem krążyły wokół 50%, natomiast ostateczny wynik wynosił 86%, co mówi samo za siebie!
Z ręką na sercu mogę polecić pana Krzysztofa każdemu!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2016

Moje zajęcia z panem Krzysztofem odbywały się miesiąc przed maturą. Dzięki jego zaangażowaniu udało mi się znacząco podnieść poziom mojej wiedzy, o czym świadczy wynik z matury próbnej przed korepetycjami- 28%, a na świadectwie maturalnym- 66%. Ponadto zawsze ma przygotowane materiały dzięki czemu nie trzeba kupować dodatkowych książek czy ćwiczeń. Zajęcia wspominam bardzo dobrze, w miłej atmosferze. Atutem pana Krzysztofa jest punktualność, cierpliwość, a także oczywiście rzetelność. Polecam, przez większość mojej nauki szkolnej nie przyswoiłam tyle wiedzy ile właśnie na korepetycjach.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2016

Bardzo polecam Pana Krzysztofa każdemu kto potrzebuje w natychmiastowym tempie poprawić swoje osiągi z dziedziny matematyki. Nasze lekcje odbywały się zaledwie przez 2 miesiące (począwszy od połowy marca i kończąc tuż przed maturą z rozszerzonej matematyki, tj. przed 9.05.2016) i w tym czasie udało mi się poprawić wynik z 22% na próbnej maturze w szkole do 64% otrzymanych na maturze w maju, co osobiście przerosło moje oczekiwania. Taki wynik zagwarantował mi miejsce w Szkole Głównej Handlowej, która była moją uczelnią pierwszego wyboru, dzięki czemu jestem naprawdę usatysfakcjonowany!!! Pan Krzysztof świetnie tłumaczy, zawsze potrafił wskazać więcej niż jeden sposób na rozwiązanie zadania, nawet gdy pochodziły one z moich szkolnych zbiorów zadań. Poza tym warto nadmienić, że przyjeżdża punktualnie, a o ewentualnych drobnych spóźnieniach uprzedza wcześniej telefonicznie. Zawsze w dobrym nastroju, spokojny, wyrozumiały i nie traci zapału do przekazywania wiedzy. Polecam każdemu!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Nauka matematyki nie była nigdy moją mocną stroną. Miałam kilku korepetytorów ale i oni nie mogli mi pomóc ( mieli inną technikę nauczania niż moja nauczycielka a czasami zamiast tłumaczyć zadawali mi tylko ćwiczenia a sami grali na telefonie ) .
Krzysiek jest jedynym korepetytorem, który pomógł mi zrozumieć matematykę . Ma on kilka technik i zamiast odrobić lekcje za kogoś tłumaczy i sprawdza naszą wiedzę. Dzięki niemu zdałam maturę i zrozumiałam zadania z matematyki !
Bardzo bardzo dziękuje ;)
Polecam !!
Napiszcie / zadzwońcie a nie pożałujecie :)

avatar
agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2015

Pan Krzysztof jest cierpliwy, dokładny i uważny na potrzeby ucznia. Skuteczność udzielanych lekcji stanowi mocną stronę Nauczyciela.
Dlatego też jako mama gimnazjalisty z całą odpowiedzialnością zachęcam do skorzystania z usług Pana Krzysztofa.
Panie Krzysiu dziękuję !!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2014

Polecam wszystkim korepetycje z Panem Krzysztofem. Jest cierpliwy i bardzo dobrze tłumaczy. Dzięki niemu bez problemu zaliczyłem poprawkę wakacyjną w liceum i w końcu wiem jak to jest rozumieć matematykę :D

avatar
Jolanta SL
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2014

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji Pana Krzysztofa. Pomógł z przedmiotu Badania Operacyjne, czyli zna się nie tylko na matematyce. Ocena z zaliczenia przedmiotu: 5 sama świadczy za siebie. Panie Krzysztofie Dziękuję!!!

avatar
Andrzej S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2013

Bardzo polecam lekcje z Panem Krzysztofem. Świetnie tłumaczy i pomaga w taki sposób by wszystko zostało dobrze zrozumiałe. Dzięki niemu zdałem maturę na 88% !!

avatar
Adam D.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2012

Polecam p. Krzysztofa człowiek który w 3tyg. przygotował mnie do poprawki z matematyki w liceum, przy czym należy dodać oprócz nauki takiego tumanka jak ja otworzył mi umysł na matme.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2012

Z czystym sumieniem polecam lekcje z Panem Krzysztofem. Perfekcjonista w każdym calu.
Efekty:
- na świadectwie ukończenia liceum z matmy 4 ( przy bardzo trudnym nauczycielu )
- 88% z matury 2012
Wyniki mówią same za siebie. Lepszego korepetytora nie znajdziecie.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2012

Polecam korzystanie z korepetycji dawanych przez Pana Krzysztofa. Korepetytor bardzo wyrozumiały, dokładnie tłumaczy materiał a zajęcia prowadzone przez niego przynoszą oczekiwane efekty.

avatar
W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2012

jestem bardzo zadowolona z zajęć , proste i umiejętne przekazanie wiedzy , elastyczne godziny korepetycji . zajęcie prowadzone w miłej i przyjemnej atmosferze - polecam !

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2012

Poprostu rewelacja , osoba kompetentna i całkowicie odpowiedzialna. Bardzo dokładny , rzetelny.Jeżeli masz zaległości , czy problemy z matematyką to tylko do Pana Krzysztofa

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2011

Pan Krzysztof to dobry korepetytor z elastycznym podejściem do przekazywania wiedzy, zarówno z fizyki jak i matematyki. Potrafi dostosować się zarówno do poziomu licealisty jak i gimnazjalisty. . Był dla moich synów nieocenionym wsparciem za co bardzo dziekujemy:) Od września zgłaszamy się ponownie:) Polecamy !

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2011

Jestem zadowolona z korepetycji. Przygotowywałam się do matury rozszerzonej. Korepetytor posiada odpowiednią wiedzę,jest cierpliwy, był w stanie tłumaczyć jedno zadanie kilka razy, stara się też wyjaśniać różne regułki,(czego w mojej szkole nie robili nauczyciele ,mówiąc uczniom,że tak jest i już),porządny i uczciwy, niedokończone na lekcji zadania przesyła mailem. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, bez stresu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.