Tomasz Kamiński

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Python - nauka programowania od podstaw. Jest to jeden z najbardziej przyjaznych języków programowania jako pierwszy - przy tym pozwala pisać interfejsy graficzne, gry, dostęp do bazy danych czy urządzeń pomiarowych. Jest to aktualnie jeden z najpopularniejszych języków programowania. Dla osób młodszych przydatny jako pierwszy język, dla studentów do prowadzenia obliczeń.

W ramach kursu:
- dla początkujących: zmienne, pętle i inne podstawowe funkcje języka
- dla bardziej wprawionych: biblioteka Qt (interfejs graficzny), Numpy (obliczenia), PySQL (bazy danych), matplotlib (tworzenie wykresów), podstawy git (systemy kontroli wersji) i pisanie gier 2D i 3D

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 22:00
Wtorek16:00 - 22:00
Środa16:00 - 22:00
Czwartek16:00 - 22:00
Piątek16:00 - 22:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2018

Polecam Pana Tomasza, bardzo dobrze wytłumaczony materiał

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.