Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hiszpański120 / 60 min

Kamil

Opis ogłoszenia

Poliglota, doktor językoznawstwa i lektor z wieloletnim doświadczeniem udzieli lekcji z języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach (dorośli i młodzież, przygotowanie do egzaminów UW, DELE, język ogólny). Jestem absolwentem lingwistyki stosowanej UW. Mówię biegle po angielsku, hiszpańsku i niemiecku. Komunikuję się po szwedzku i znam podstawy arabskiego. Studia doktoranckie ukończyłem w Hiszpanii, na Uniwersytecie w Sewilli, gdzie mieszkałem przez pewien czas. Dzięki temu zdobyłem wiedzę na temat realiów życia w Hiszpanii oraz kultury tego kraju, którą chętnie przekazuje moim uczniom. Pobyt w Hiszpanii umożliwił mi także na poznanie żywego języka, co pozwala mi na dobre przygotowanie moich uczniów do podróżowania po krajach hiszpańskojęzycznych. Naukowo zajmuję się metodologią nauczania i przyswajaniem języków obcych, dzięki czemu mogę przygotowywać ciekawe zajęcia i zwiększać efektywność nauki. Zwracam dużą uwagę na potrzeby indywidualne uczniów i staram się ich motywować. Jestem osobą pogodną z poczuciem humoru, a moje zajęcia przebiegają w miłej atmosferze.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Doktor
Lingwistyka stosowana
Kursy i szkolenia
.
Uniwersytet w Sewilli
Doświadczenie
01.2005 - aktualnie
Lektor, wykładowca

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.