Kamil Ptasiński

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Opis ogłoszenia

Absolwent studiów licencjackich z filologii bałkańskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 2020 roku odbyłem semestralny program Erasmus w Veliko Tarnovo. Obecnie kontynuuję studia magisterskie również na filologii bałkańskiej. Chętnie udzielę lekcji dla osób chcących poznać język bułgarski na poziomie podstawowym/ średnio zaawansowanym lub język serbski na poziomie podstawowym. 

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.