Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Sosnowiec
Piekary Śląskie
Tarnowskie Góry
Dąbrowa Górnicza
Będzin
Bobrowniki
Ożarowice
Mierzęcice

Kamil

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Kamil

O mnie

Studiuję filologię germańską (specjalność nauczycielska z językiem szwedzkim) na Uniwersytecie Śląskim. Udzielam korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania oraz z języka szwedzkiego na poziomie podstawowym na terenie gmin:

- Bobrowniki

- Ożarowice

- Mierzęcice

oraz w obrębie miast:

- Sosnowiec

- Tarnowskie Góry

- Piekary Śląskie

- Dąbrowa Górnicza

- Będzin

- Czeladź

Dojazd do ucznia nie stanowi dla mnie problemu. Cena lekcji uzależniona jest od odległości miejsca docelowego.CENNIKDojazd do 10 km - 40 zł / 60 min

Dojazd od 10 km do 20 km - 50 zł / 60 min

Dojazd powyżej 20 km - 60 zł / 60 minWięcej informacji pod numerem telefonu: 519 731 987.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2019

Zapomniało mi się, że istnieje takie coś jak opinie na tej stronie...
Także piszę to z prawie rocznym opóźnieniem, ale z Korepetytorem mam bardzo fajny kontakt do dzisiaj.

Pan Kamil uczył mnie tak naprawdę od nowa całego materiału od 4 klasy szkoły podstawowej, jako iż totalnie nic z tego języka nie umiałem, a byłem już w klasie szóstej.

Same zajęcia mają unikatowy charakter, Kamil ma bardzo fajny humor, przy czym potrafi zachować dystans. Szczerze mówiąc to na pierwszych lekcjach byłem sceptycznie nastawiony do samych korepetycji, natomiast później absolutnie mi się nie nudziło.

Tak naprawdę, to Dzięki Panu Kamilowi, jak ledwo miałem 4 na koniec, to teraz kwalifikuję się wręcz na ocenę celującą - podczas powtórek wyczerpaliśmy wręcz cały materiał zawarty w klasach 4-6 szkoły podstawowej, a były to zaledwie cotygodniowe, jednogodzinne lekcje...

Ogólnie mówiąc, lepszego korepetytora bym sobie raczej nie wymarzył, pozdrawiam serdecznie :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.