Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Bydgoszcz (Fordon)
Chojnice
Toruń
Nakło nad Notecią
Inowrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka60 / 60 min

Kamil

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii

Opis ogłoszenia

Witam, jestem studentem UMK. Udzielę korepetycji z FIZYKI zakres: szkoła podstawowa, liceum/technikum poziom podstawowy i rozszerzony/ studia techniczne. Oferta dotyczy:

• Solidne przygotowanie do sprawdzianów i nadrabianie zaległości : zakres szkoły Podstawowej, Liceum/Technikum/ Studia wyższe,

• Solidne przygotowanie do kolokwium egzaminów(poziom studiów wyższych): Kinematyka, Dynamika, Praca, Energia, Moc, Ruch po okręgu, Ruch obrotowy bryły sztywnej, Statyka,

• Korepetycje z Mechaniki Technicznej: Statyka, Kinematyka, Dynamika,

• Korepetycje z Wytrzymałości Materiałów: Statyka, Tarcie, Momenty Statyczne, Środki ciężkości i masy, Momenty bezwładności, Rozciąganie i Ściskanie, Ścinanie, Obliczenia sprężyn śrubowych, Zginanie, Wytrzymałość złożona(Zginanie z rozciąganiem i ściskaniem, Zginanie i skręcanie, Zginanie i ścinanie), Wyznaczenia odkształceń w belkach zginanych (Metoda Analityczną, Energetyczna), Strzałki ugięcia i kąt skręcenia,

• Korepetycje z Podstawy Konstrukcji Maszyn(PKM): Rozciąganie, Ściskanie, Momenty bezwładności, Wskaźniki wytrzymałości, Zginanie, Skręcanie, Tolerancja-Pasowanie, Obliczenia spoin, Mechanizm śrub, Mechanizm Śrubowy, Wyznaczanie współczynników bezpieczeństwa, Obliczenia wałów, Kół zębatych, Przekładnie,

Podchodzę do sprawy bardzo skrupulatnie i jestem wyrozumiały dla każdego kto ma problemy z wyżej wymienionymi zagadnieniami. Zajmuje się tym już od wielu lat i mam spore doświadczenie. Pomogę ci zrozumieć dany zakres materiału i nadrobić zaległości, nauczę cię myśleć jak Fizyk. Od tej pory zrozumiesz świat a zadanka to będzie pestka.  Studenci cena : 70 zł za godzinę, pozostali 60zł za godzinę. Reszta usług cena do negocjacji.

Dostępność

Poniedziałek17:30 - 22:30
Wtorek17:30 - 22:30
Środa17:30 - 22:30
Czwartek17:30 - 22:30
Piątek17:30 - 22:30
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2021

Zgłosiłem się dość późno do Pana Kamila ale mimo zaledwiu kilku godzin udało się przekazać to co najważniejsze aby zdać kolokwium. Punktualność i jasno przekazana wiedza.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2019

Bardzo dobry korepetytor. Cierpliwy, wyrozumiały,syn jest bardzo zadowolny i chce dalej korzystać z usług Pana Kamila

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
30 marca 2018

Nauczyciel potrafi fizykę, niestety nie potrafi jej przekazać, wytłumaczyć. Zamiast skupić się na zadaniach uczy rzeczy które można spokojnie przyswoić w domu samodzielnie. Cena nieadekwatna do jakości usługi. Mimo umówionej godziny, zawsze trzeba czekać około 5 minut pod klatką na mrozie.

Kamil

Panie Krystianie kiedy pan u mnie był i ile razy pan czekał na mnie przed klatką? Gdyż nie przypominam sobie żadnego Krystiana ani żadnej sytuacji tego typu?

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2017

Córka miała bardzo duże problemy z matematyką. Odkąd współpracuje z Panem Kamilem widać dużą poprawę , zaczęła się nawet zgłaszać na lekcji. Jestem bardzo zadowolona. Polecam !!!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2016

Bardzo dobry korepetytor. Cierpliwy, wyrozumiały.
Pozdrawiam

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2016

Dziękuję za współpracę Kamil. Dostałem się na wymarzone studia. Matura z matmy 96%. Polecam!!!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2016

Dzięki wielkie za ratunek. Zdałem rok. Polecam :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2016

Świetny korepetytor. Dzięki niemu zaliczyłam matmę z którą miałam ogromne problemy. Dziękuję Kamil za współprace. :) Polecam !

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2016

Moje dziecko jest nogą z matematyki. Dzięki Kamilowi wyszło z zagrożenia. Kamil solidnie podchodzi do nauczania, zadaje prace domowe które weryfikuje przy kolejnych spotkaniach, z czego jestem bardzo zadowolona. Cieszę się że trafiłam właśnie na niego. Mój syn już nie jest zagrożony z matematyki, nauczycielka zauważyła dużą poprawę. Polecam.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2016

Dzięki Kamilowi udało mi się zdać egzamin z Fizyki. Zawsze z Fizyką miałem problem. Dzięki niemu w końcu udało mi się ją zrozumieć. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam, chłopak umie tłumaczyć.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2015

Byłam nogą z matematyki, a teraz jadę na samych czwórkach. Dzięki wielkie ! POLECAM :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2015

Miły, sympatyczny, dobrze tłumaczy, konkretny. Polecam.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2015

Świetnie tłumaczy rachunki, przeliczanie stężeń itp, wreszcie to zrozumiałam :) Dzięki niemu wyszłam z zagrożenia. Polecam, bo koleś tłumaczy szybko i zrozumiale, i niska cena, jak na takiego korepetytora, dobrze się go słucha, świetna atmosfera bo ma poczucie humoru.
POLECAM :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.