Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Warszawa
Kwidzyn
Sztum
Prabuty
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski65 - 85 / 60 min

Kamil B

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Na co dzień pracuję jako lektor w szkole językowej i prowadzę kursy grupowe dla dorosłych.

Wychowałem się w środowisku anglojęzycznym oraz spędziłem dużo czasu w Kalifornii, Los Angeles. Ukończyłem studia z filologii angielskiej dziennie.

Podczas moich zajęć skupiam się na tym by każdy zrozumiał omawiany materiał. Dużą część zajęć poświęcam na ćwiczenie mówienia. Zależy mi na tym by uczeń miał szansę opanować materiał i zastosować go w praktyce. Kursant otrzymuje również dostęp do aplikacji mobilnej, która umożliwia regularne powtarzanie słówek w wolnej chwili. Zapewniam różne materiały do pracy, w zależności od potrzeb ucznia. 

Przygotowuję również do matury na terenie Kwidzyna i Warszawy. Pracuję z uczniami, którzy są gotowi do systematycznej nauki i chcą osiągnąć dobry wynik, nie tylko "zdać". Celem omówienia szczegółów proszę o wiadomość SMS lub telefon. 

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2023

Polecam korepetycje z Panem Kamil. Chodzę na zajęcia od kilku miesięcy, żeby przygotować się do matury. Podczas lekcji po trochu omawiamy gramatykę, mówienie, ale zdecydowanie dużo czasu poświęcamy na arkusze maturalne, dzięki których mogę się dobrze przygotować do matury. Termin zajęć ustalamy na bierząco, co jest bardzo pomocne.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2023

Polecam korepetycje z Panem Kamilem. Lekcje są prowadzone w przejrzysty i interesujący sposób. Od rozpoczęcia zajęć widzę znaczną poprawę w poziomie mojego angielskiego.

avatar
Martyna W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2023

Pan Kamil, ma profesjonalne podejście do każdego. Zajęcia prowadzone są w przejrzysty, zrozumiały sposób. Widać ogromną wiedzę, którą przyjemnie się słucha.
Serdecznie polecam

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2022

Zdecydowanie polecam korepetycje z Kamilem, wszystko jest bardzo jasno wytłumaczone oraz przekazywane w sposób , łatwy do zapamiętania i przyswojenia danego materiału. Bardzo dobrze przygotowuje do matury.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2021

Współpracę z Panem Kamilem zaczęliśmy już w sierpniu by nadrobić zaległości syna po pandemi. Syn zadowolony. Polecam

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2021

Dzięki Panu Kamilowi mój syn nadrobił wszystkie zaległości. Jest osobą bardzo kontaktową, w każdej sytuacji służy pomocą. Mogę z czystym sumieniem polecić takiego korepetytora, jakim jest Pan Kamil.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2021

Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Kamila, zaangażowanie i profesjonalizm są godne podziwu. Dodatkowo spotkani przebiegają w swobodnej atmosferze co jest ważny przy przełamywaniu barier językowych.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Dzięki panu Kamilowi, mój syn zdał maturę bardzo dobrze, pomimo wcześniejszych zaległości:)

Kamil B

Pani Magdo, dziękuje za opinię

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.