Kamil Bochacz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa (Białołęka +14)
Wrocław
Gdańsk
Kraków
Poznań
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka wyższa190 - 240 / 60 min

Kamil Bochacz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/535 opinii

Opis ogłoszenia

✔️ Zapraszam na zajęcia wszystkich studentów pierwszych oraz kolejnych lat. Pomogę, wyjaśnię i wesprę w takich zagadnieniach matematyki wyższej , jak:

 • analiza matematyczna;
 • algebra liniowa;
 • rachunek prawdopodobieństwa;
 • statystyka;
 • matematyka dyskretna;
 • teoria mnogości (wstęp do matematyki);
 • równania różniczkowe.

✔️ Mówię po angielsku , więc zapraszam również studentów, którzy studiują za granicą, a muszą opanować materiał matematyki wyższej na swoich uczelniach:

 • calculus;
 • linear algebra;
 • probability theory (probabilistics);
 • statistics;
 • discrete mathematics;
 • set theory (introduction to mathematics);
 • differential equations.

✔️ Praca na zajęciach jest wzbogacana o regularne prace domowe oraz kontakt poza zajęciami (np. przez skype’a lub facebooka w sytuacji, gdy uczeń ma pilny problem). Dzięki temu moi uczniowie umieją wybrany materiał, zaliczają egzaminy, kolokwia i osiągają pożądane wyniki.

Moje doświadczenie:

✔️  magister matematyki stosowanej ze specjalnością statystyka na Uniwersytecie Warszawskim (dzięki studiom zdobyłem niezbędną wiedzę merytoryczną oraz zrozumiałem zasady panujące w matematyce);

✔️  licencjat pedagogiki na Wyższej Szkole Pedagogicznej ZNP (zdobyłem solidne podstawy pracy i nauczania oraz poznałem skuteczne metody edukowania, na których praktykę przeznaczyłem wiele godzin);

✔️  kilkanaście kursów z zakresu psychologii, motywacji, komunikacji oraz nauczania odbytych w ramach studiów lub płatnych kursów (dzięki którym wzbogaciłem swój warsztat umiejętności pracy z uczniem, a lekcje zyskały dodatkową jakość);

✔️  ponad 14 lat doświadczenia w prowadzeniu korepetycji;

✔️  ponad 11 000 godzin spędzonych z uczniami;

✔️  pracowałem z prawie 300-oma uczniami na wszystkich poziomach zaawansowania: studenci, licealiści, gimnazjaliści oraz uczniowie ze szkół podstawowych - przy większości z nich współpraca miała charakter długoterminowy;

✔️  97% uczniów , z którymi podjąłem dłuższą współpracę (co najmniej dwa miesiące) zrealizowało swoje cele – zdało egzamin, klasówkę lub osiągnęło zamierzony wynik (41% nie tylko zrealizowało cele, ale również osiągnęło więcej niż oczekiwało);

✔️ Prowadzę zajęcia online i taka forma pracy jest bardzo wygodna, zarówno dla nauczyciela, jak i dla ucznia. Mogę się również spotkać w Warszawie . Preferuję dzielnice: Białołęka, Bielany, Bemowo, Żoliborz, Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Wola, Ochota, Śródmieście, Mokotów. Zachęcam jednak do dzwonienia również z innych dzielnic, bo możemy znaleźć miejsce do nauki znajdujące się w innym punkcie niż nasze domy, a wygodnym dla każdego z nas, np. kawiarnie, które prawie zawsze sprawdzają się wyśmienicie :-)

✔️ Korepetycjami zajmuję się w pełni profesjonalnie . W razie potrzeby mogę wystawić fakturę.

➡️ Zadzwoń na 577-154-666 lub napisz maila. Porozmawiamy i zobaczymy co mogę dla Ciebie zrobić :-)

⛔ UWAGA: Nie pomagam w trakcie egzaminów przy pomocy środków porozumiewania się na odległość. Proszę nie dzwonić, ani nie pisać w tej sprawie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Kamil Bochacz
Żurawia 6/12 lok 766
00-503 Warszawa
NIP: 5213641211

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 03.2012
Uniwersytet Warszawski
Magister
Matematyka stosowana
10.2009 - 06.2012
WSP ZNP
Licencjat
Pedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 35
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2024

Przez miesiąc dość intensywnej pracy Pan Kamil pomógł mi przygotować się do egzaminu na studiach z matematyki. Mimo, że moja sytuacja wydawała mi się wręcz beznadzieja, regularna praca na korepetycjach przyniosła efekty. Pan Kamil zawsze starał się dopasować dogodny termin, jest bardzo cierpliwy i zawsze stara się dopasować zadania do potrzeb ucznia i do tego co sprawia największe problemy. Lekcje są prowadzone w przyjemnej, bezstresowej atmosferze.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2023

Korepetycje z panem Kamilem okazały się bardzo pomocne przed egzaminem z matematyki na pierwszym roku. Korepetytor świetnie wytłumaczył poszczególne zagadnienia, jednocześnie wykazując się cierpliwością. Polecam!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2023

Dzięki Panu Kamilowi syn zaliczył egzamin poprawkowy z rozszerzonej matematyki. Pan Kamil był bardzo elastyczny i nie było problemów z terminem. Ja zawsze była na bieżąco, Pan Kamil informował mnie o postępach syna. Polecam takiego cierpliwego nauczyciela, który dobrze tłumaczy.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2023

Ponad rok współpracowałam intensywnie z panem Kamilem. Miałam dużo zaległości z matematyki a postanowiłam rozpocząć studia techniczne. Pan Kamil miał bardzo dużo cierpliwości do trzydziestokilkuletniej uczennicy i dzięki Jego pomocy opanowałam praktycznie cały wymagany materiał.
Mimo licznych obowiązków rodzinnych mój Nauczyciel dopasował się do mojego wymagającego grafika.
Dziękuję panu Kamilowi za jego zaangażowanie, troskę i profesjonalizm.
Spełniłam marzenie. Od kilkunastu dni jestem studentką Politechniki Warszawskiej!
Polecam pana Kamila jako nauczyciela matematyki, tym którzy szukają spokojnego i efektywnego sposobu nauki.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Dzięki Panu Kamilowi dostałam 98% z rozszerzenia i 100% z podstawy. Ma indywidulane podejście do ucznia. Zajęcia są bardzo ciekawe i dobrze przygotowane. Polecam!

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2019

Z Panem Kamilem współpracujemy już ponad 3 lata. Udziela lekcji moim synom - licealiście i gimnazjaliście. Obaj synowie są bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia zajęć. Opanowują bez problemu materiał wymagany w szkołach i osiągają wysokie miejsca w konkursach. Pan Kamil jest zawsze znakomicie przygotowany do zajęć, chętnie też służy radą i pomocą w wielu aspektach dotyczących edukacji. Ma wszechstronną wiedzę, każda rozmowa z nim jest przyjemnością i cenną lekcją. Współpraca z Panem Kamilem to gwarancja nauki na najwyższym poziomie, w przyjaznej atmosferze. Polecam !

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2019

Pan Kamil jest wyjątkowym nauczycielem , od którego uczę się nie tylko matematyki - jest erudytą, ma rozległą wiedzę w wielu dziedzinach. Jest bardzo solidny, miły i chciałbym, żeby wszyscy nauczyciele w tak przejrzysty i jasny sposób tłumaczyli zagadnienia ze swoich przedmiotów.
Bardzo cenię sobie spotkania z panem Kamilem i poleciłbym każdemu takiego nauczyciela.
Ja wystawiam Panu Kamilowi ocenę celującą!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Korepetycje z panem Kamilem pomogły mi wyciągnąć oceny z matematyki z dwójek na zadowalające czwórki i piątki. Co najbardziej lubię w zajęciach, to sposób w jaki tłumaczy materiał. Często lepiej mi zrozumieć temat kiedy opracowuję go na zajęciach dodatkowych z panem Kamilem niż w klasie. W prosty i szybki sposób umie wyjaśnić również te zaległe, co jest bardzo przydatne.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Z panem Kamilem pracowaliśmy przez 2,5 roku. Musieliśmy nadrabiać prawie cały materiał przez nieudolną nauczycielkę w szkole. Mimo to, wiedzę z liceum opanowałam bardzo dobrze, czego efektem są wyniki: 100% z matury podstawowej i 84% z matury rozszerzonej. Naprawdę wszystko było zawsze bardzo dobrze wytłumaczone, a na każde pytanie dostawałam satysfakcjonującą odpowiedź. Dodatkowym plusem była bardzo przyjemna atmosfera na zajęciach i możliwość kontaktu przez wiadomości w kryzysowych sytuacjach czyt. niewychodzące zadanie w wieczór przed sprawdzianem ;) W klasie maturalnej regularnie robiliśmy próbne arkusze, dzięki czemu do egzaminu podeszłam bardzo dobrze przygotowana, bez stresu.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Z Panem Kamilem zaczęłam współpracę jak byłam w kryzysowej sytuacji z matematyką, pomógł mi się przygotować do sprawdzianów poprawkowych, które zresztą zaliczyłam bez trudu (pomimo, że musiałam powtórzyć wiele zagadnień w krótkim czasie) Już na początku 3 klasy liceum skupialiśmy się na przygotowaniu do matury podstawowej, gdzie jego pomoc okazała się niezbędna i nieoceniona. Regularnie robiliśmy arkusze, a błędy na bieżąco omawialiśmy na zajęciach, które odbywały się raz w tygodniu i trwały 2h. Zaczynałam od wyników poniżej progu zdawalności, a ostatecznie maturę zdałam i to ze sporym zapasem punktów, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, gdyż matematyka zdecydowanie nie jest moją dziedziną. Pan Kamil to dobry nauczyciel, ale także sympatyczny człowiek, który pozwolił mi uwierzyć, że matematyka nie jest taka zła jak się wydaje. Jestem mu wdzięczna za współpracę oraz rekomenduje go najszczerzej jak mogę.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2019

Gdyby nie korepetycyjne z Panem Kamilem to matura poszłaby mi o wiele gorzej. Przeszliśmy przez cały program liceum i powtarzaliśmy wszystko aż do momentu gdy wszystko było zrobione idealnie. Pan Kamil przedstawił mi też sposoby na rozwiązywanie zadań dzięki którym mogłem bez problemu wyrobić się w czasie na maturze i na pewno nie popełnić błędu. I dzięki tej pomocy udało mi się zdobyć 98% z mat. podstawowej i 90% z rozszerzonej oba wyniki prawie w 100. centylu.
Jeśli ktoś chce naprawdę poprawić swoje wyniki to nie ma nikogo lepszego!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2018

Dzięki korepetycjom z matematyki prowadzonym przez Pana Kamila udało mi się w pełni zrealizować wymagany program.
Nasza współpraca trwała od 2013 roku i zaowocowała dobrym wynikiem z egzaminu maturalnego. Serdecznie polecam każdemu tego korepetytora ponieważ potrafi dotrzeć do ucznia i przedstawić materiał w zrozumiały i przystępny sposób.
Pokazuje, że nie ma co się bać tej matmy!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2017

Z Panem Kamilem zaczęliśmy współpracę jak jescze byłam przed egzaminem gimnazjalnym, na którym poszło mi całkiem nie zle . Potem w pierwszej klasie liceum miałam z panem wybiórczo zajcia jak nie rozumiałam jakiś tematów. Od drugiej klasy poszłam na matematykę rozszerzona i mieliśmy zajęcia na poczatku co dwa tygodnie pod koniec roku co tydzień. Miałam dobre oceny. W trzeciej klasie spotykaliśmy sie najpierw raz w tygodniu a od połowy dwa razy w tygodniu . Pan Kamil przynosił testy, które razem rozwiązywaliśmy i wyjaśnialiśmy problemy z bierzącymi lekcjami . Dużo pracowałam sama a pan Kamil sprawdzał testy. Ukończyłam maturę z wynikiem 60% z matematyki rozszerzonej i 88% z matematyki podstawowej .

avatar
Gracjan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2017

Kamil bardzo profesjonalnie podchodzi do lekcji. Ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać w zrozumiały sposób. Bardzo dobrze i cierpliwie tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia matematyczne. Dzięki Kamilowi nadrobiłem zaległości wynikające z braku rozszerzonej matematyki w liceum i zaliczałem kolokwia i egzaminy na 1 i 2 roku studiów informatycznych. Z Kamilem nauka przebiega w miłej atmosferze i na luzie. Kamil elastycznie dobiera terminy i godziny korepetycji. Jest punktualny i szanuje czas obu stron. Z korepetycji z Kamilem jestem bardzo zadowolony i szczerze mogę go polecić innym mającym problemy z matmą!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Z Panem Kamilem zaczęłam współprace w 2 klasie LO w Reytanie w Warszawie. Bardzo szybko i rzetelnie przerobiliśmy cały materiał. W 2 klasie już zaczęłam powtórkę do matury rozszerzonej. Współpraca przebiegła owocnie oraz w bardzo miłej atmosferze. Pan Kamil jest osobą bezproblemową. Przerobiliśmy bardzo dużo matur, z których miałam b.dobre wyniki ,pomimo że w szkole szły słabo bo na 40% z rozszerzenia.. Dzięki pracy z Panem Kamilem na właściwej maturze miałam 64% z rozszerzenia i dostałam się na wymarzone studia na Politechnice Warszawskiej.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2016

Kamil bardzo mi pomógł w czasie liceum oraz na początku studiów. Posiada bardzo fajne oraz oryginalne podejdzie do ucznia, jest także wymagający. Zna potrzeby ucznia i jak zainteresować matematyką każdego
Studiuje architekturę.
Nie jestem orłem z matmy lecz Kamil w prosty oraz ławy sposób wytłumaczył mi tematy w liceum. Na studiach streścił mi cały materiał pierwszego semestru na siedmiu ponad godzinnych spotkaniach. Byłem na każdym wykładzie z matematyki lecz niestety to nie wystarczyło abym wszystko zrozumiał. Dopiero Kamil pokazał mi, iż matematykę da się zrozumieć. Wymagało to ode mnie dużo pracy lecz uważam, że bez jego pomocy nie zdałbym egzaminów z matematyki w pieszym terminie. Polecam serdecznie usługi Kamila oraz radzę brać się za naukę od razu.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2015

Korepetycje z matemtyki dały mi bardzo dużo. Dzięki nim na egzaminie gimnazjalnym uzyskałem z matematyki dobry wynik (83%, 92 centyl) i dostałem się do szkoły pierwszego wyboru - XXII LO. im. JOSE MARTI (klasa biologiczna-chemiczno-matematyczna).

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Polecam wszystkim współpracę z Kamilem! Nauczyciel ten odznacza się dużą wiedzą i pełnym profesjonalizmem. Indywidualne podejście tego przesympatycznego korepetytora sprawiło, że całkowicie zmieniłam nastawienie do nieprześcignionej królowej nauk ;) Podczas rocznej współpracy zrobiłam wiele postępów i uzyskałam w pełni zadowalający wynik z egzaminu maturalnego. Spotkania odbywały się w miłej, pozbawionej szkolnego stresu atmosferze. Kamil niejednokrotnie wykazywał się dużym zaangażowaniem, cierpliwością i umiejętnością wytłumaczenia nawet tych najbardziej skomplikowanych przypadków. Te wszystkie cechy zdecydowanie wyróżniają go na tle innych, w większości szablonowo patrzących nauczycieli! Choć moja przygoda z niegdyś znienawidzoną matematyką dobiegła końca, na pewno będę bardzo miło wspominała nasze cotygodniowe lekcje. Bez wątpienia udowodniły mi one ,że warto uwierzyć w swoje możliwości i pokazały jak wiele zależy od dobrego pedagoga!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2015

Pan Kamil to bardzo dobry nauczuciel i matematyk. Do lekcji podchodzi z zaangażowaniem. Moim zadniem jedgo ograomną zaletą jest umiejętność tlumaczenia trudnych zadań tak, że nagle stają się zaaskakujaco łatwe. W ciągu ostatniego roku z jego pomocą przygotowywalem sie do rozszerzonej matury, dzieki temu powtórzylem duzo materialu i zaoszczedziłem sporo nerwów:) goraco polecam, zwlaszcza maturzystom!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2015

Nic dziwnego, że Pan Kamil jest tak oblegany :) Jest bardzo dobrym nauczycielem! Z czystego lenistwa "olałam" cały semestr na studiach i podczas przygotowań do egzaminu , więc był to dla mnie spory problem, ponieważ materiału uzbierało się bardzo dużo. Mimo że odezwałam się w ostatniej chwili i odbyłam zaledwie bodajże 4 zajęcia po 1-2 godzin, to nadrobiłam cały semestr materiału bez konieczności poprawki. O samej metodzie tłumaczenia : Pan Kamil tłumaczy na "chłopski rozum", tak dobrze , że wszelkie różniczki, całki czy inne wydziwusy byłabym w stanie zrozumieć w podstawówce :) . Po każdym materiale sama robiłam przykład pod jego okiem , aby mógł sprawdzić czy zrozumiałam trudność. Mogłabym napisać jeszcze dużo dużo więcej, ale polecam sprawdzić samemu , na pewno nikt się nie zawiedzie .

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2015

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Kamila wszystkim potrzebującym korepetycji z matematyki, gdyż jest bardzo dobrym nauczycielem. Potrafi przekazać wiedzę w przystępny dla każdego sposób. Sam jest młody, dlatego ma dobry kontakt z młodzieżą. Lekcje odbywały sie w luźnej atmosferze, a dzięki nim matematyka przestała być dla mnie "czarną magią". Nasze cotygodniowe spotkania pomogły mi uzyskać 88% z matury podstawowej i jestem z tego wyniku bardzo zadowolona.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2015

Nauczyciel godny polecenia, mówi językiem łatwo przyswajalnym i nie stwarzającym problemów w zrozumieniu. Bardzo dobrze tłumaczy i jest wymagający przez co lepiej jest się nauczyć materiału. Świetnie przygotowuje do matury.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2014

Problem chyba polegał na tym ze brakowało mi osoby, która dokładnie by mi wszystko wytłumaczyła. W szkole nauczyciel zajmuje się tylko " wybitnymi" ponieważ to (nie oszukujmy się) łatwiejsze. Matematyka niestety to nie pamięciówka. Co do atmosfery, na początku bałam się panującego hałasu w galerii, lecz im bardziej wkręcałam się w naukę tym bardziej zapominałam o otoczeniu. Podobało mi się, że zajęcia były luźne. Nie bałam się powiedzieć czego nie umiem, jak to było w przypadku starszych korepetytorów. W szkole nauczycielka nabazgrała coś na tablicy i automatycznie mieliśmy to umieć. Z czasem po prostu przestałam chodzić na lekcje, bo nic nie udawało mi się z nich wynosić. Zastąpiłam je korepetycjami. Pół roku wcześniej nie wierzyłam ze zdam maturę z matematyki, a później uzyskałam wynik 60 %. Chodziłam do XXV Liceum w Falenicy a teraz idę na logistykę na SGGW.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2014

1. Moim problemem były duże zaległości.
2. Wszystko oceniam na 10/10 - miła,luźna atmosfera.
3. Z nauczycielem w szkole było nerwowo, a tutaj "bez spiny". Nauczyciel denerwował się, a Pan Kamil miał naprawdę wiele cierpliwości. Na korepetycjach nauka była przyjemna, a w szkole przeciwnie.
4. Dzięki korepetycjom zdałam maturę!
5. Ukończyłam LO im. Marii Konopnickiej w Legionowie, a na studia dostałam się na SAN.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2014

Przede wszystkim moją blokadą był brak wiary we własne umiejętności. W podstawówce wmówiono mi, że jestem niewyuczalna i aż do drugiej klasy liceum się tego trzymałam. Nie podejmowałam żadnych prób nauczenia się, a nawet jeśli to z góry skazywałam je na straty. (miałam wcześniej 4 innych korepetytorów).
Atmosfera jest przyjemna, a godziny i miejsca, w których odbywają się zajęcia elastyczne wobec potrzeb.
Szkolny nauczyciel ma swój indywidualny „styl” nauczania kompletnie niedostosowany do potrzeb uczniów, a przecież każdy potrzebuje czegoś innego. Nauczyciel tłumaczy tak, że dla niego jest to zrozumiałe, a dla mnie nie. Kamil stara się tak przedstawić mi treść zadań, by było to klarowne i nawet sympatyczne.
Efektem współpracy było to, że zdałam egzamin komisyjny pod koniec II klasy liceum na 100% (wcześniej ledwo zdawałam z matematyki).

avatar
KAMIL
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2014

Bardzo polecam współpracę z Panem Kamilem Bochaczem . Pan Kamil to świetny korepetytor w ciągu zaledwie trzech spotkań w jasny i zrozumiały sposób przygotował mnie do egzaminu ze statystyki opisowej , gdzie do egzaminu miałem jedynie tydzień czasu na przygotowania a wykładów nie bardzo rozumiałem czego ode mnie oczekują . Już po pierwszym spotkaniu można zauważyć iż Pan Kamil to człowiek z pasją , w sposób przemyślany , krok po kroku wyjaśnia całą problematykę zagadnienia . ZDECYDOWANIE będę chciał kontynuować naszą współpracę w przyszłym semestrze. Bardzo polecam !!

avatar
Leon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2014

Ze względu na fakt iż, nie uczęszczałem na nudne ćwiczenia i wykłady z matematyki nagromadziło mi się sporo zaległości. W bardzo krótkim czasie Kamil przerobił ze mną dosyć obszerny materiał, dzięki czemu w sposób zadowalający uzyskałem zaliczenie z matematyki. Nauczanie było zrozumiałe pomimo, że jestem mało bystrą osobą. Zajęcia z Kamilem nie były tylko kolejnym spotkaniem które trzeba było odbyć, a materiał zapomnieć,
Kamil poprowadził zajęcia ciekawie i konkretnie na dodatek w bardzo przyjemnej atmosferze. Szczerze polecam !

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2013

Kamil przygotowywał mnie do poprawki, a rok później do matury. Podczas korepetycji wyłapał moje braki. Dobrze się dogadujemy. Jestem mu wdzięczny, bo teraz ogarniam matmę i potrafię się nią bawić. No i oczywiście zdałem poprawkę i maturę! :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2013

To był mój pierwszy rok lekcji z Kamilem i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Kamil jest świetnym nauczycielem, potrafi zainteresować matematyką, co jest naprawdę bardzo ważne. Tłumaczy jasno i zrozumiale, dzięki niemu zrozumiałam wiele tematów, które dotąd sprawiały mi trudności. Jest też bardzo cierpliwy - dzielnie znosił mój brak talentu matematycznego i z bardzo dobrym skutkiem uzupełniał wszystkie moje zaległości w wiedzy. Zawsze punktualny, rzetelny, zawsze gotowy przybyć z ratunkiem w awaryjnych sytuacjach. Zdecydowanie będę chciała kontynuować naszą współpracę w przyszłym roku!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2013

Miałam problemy głównie chyba ze zrozumieniem na jakiej zasadzie działają rożne rzeczy tzn. jak już ktoś mi wytłumaczy jaka jest zasada czy wzór to mogę go zastosować. A nam w szkole często nie mówią w prosty sposób jak coś działa tylko wszystko jest omówione bardzo szybko i bez większego wytłumaczenia jak to właściwie działa. I na korkach właśnie lepiej to widzę i mam szanse pytać się o proste rzeczy, które są uznawane za oczywiste. Bardzo polecam!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2013

Polecam naukę z Kamilem Bochaczem, gdyż naprawdę świetnie tłumaczy i ma cierpliwość do tego. Bardzo pomógł mi w przygotowaniu się do poprawki z matury z matematyki, którą oczywiście zdałam z bardzo dobrym wynikiem. :))

avatar
sabinaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2013

Mr. Kamil Bochacz is a very patient and gives accurate explanations. He thinks of good examples of exercises and helps prepare to exams or homework. Thanks to his lessons I had no problem in getting into the Raszyńska IB World School and my grades have increased. I also now have a very good mark for the end of the year and I will continue the co-operation for the next 3 years in the IB.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2013

Na wstępie chciałbym podziękować, że miałem przyjemność poznać tak wspaniałego nauczyciela jak Kamil Bochacz. Początkowe tłumaczenie Kamila na lekcjach przykuły moją uwagę, że Kamil jest zdolnym korepetytorem i uczy wyśmienicie co odbiło się po parunastu godzinach uczenia się na ocenę ze sprawdzianów. Lekcje przebiegały fantastycznie, podoba mi się bardzo w jaki sposób tłumaczy Kamil i, że dąży razem ze mną do jednego celu - zrozumienia danego tematu, a jeśli czegoś nie rozumiem tłumaczy mi daną rzecz w inny sposób i aż do skutku kiedy zrozumiem.

avatar
CM Weston
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2013

Kamil has worked with our two elder children since October 2011. He has made Maths interesting for both and clearly explains how to approach and tackle problems step by step in a friendly and patient manner. As a result, both of their grades in this subject have substantially improved over the period and he significantly assisted my daughter in preparing for an entrance exam to her new school. We have found Kamil to be extremely conscientious and very responsive to our requirements; and would strongly recommend him to others to tutor others in improving their children`s Maths abilities.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2013

Pan Kamil Bochacz miał okazje być moim korepetytorem przez rok czasu, kiedy to miałam bardzo duże problemy z zaliczeniem przedmiotu: „Matematyka wyższa” na SGGW. Dzięki niemu udało mi się osiągnąć upragniony cel. Naprawdę ma bardzo dobre podejście, zajęcia nie były monotonne, a wręcz bardzo ciekawe. Kiedy czegoś nie rozumiałam pan Kamil poświęcał mi więcej czasu, tak abym zrozumiała. Był niesamowicie opanowany i cierpliwy, przekładał zadania na przykłady z życia wzięte, tak żebym zrozumiała. Nigdy nie miałam okazji mieć tak dobrego korepetytora. Z czystym sumieniem stwierdzam, że powinien nadal się tym zajmować.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.