Kamila Sajewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białogard

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2018
Uniwersytet Szczeciński
Licencjat
Filologia angielska
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Szczeciński
Magister
Filologia angielska (translatoryka)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2018

serdecznie polecam, uczęszczałam cały rok w celu przygotowania się do egzaminu gimnazjalnego, z poziomu niżej przeciętnego podniosłam się na wysoki.
żadnych zastrzeżeń, materiały do lekcji zawsze przygotowane, lekcja poprowadzona od 1 minuty do końca, brak jakiejkolwiek nudy.
Kamila bardzo dostosowuje się do tego, czego ja w aktualnym momencie potrzebuję, rozmowa, czytanie, słuchanie czy gramatyka.
SERDECZENIE POLECAM

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.