Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Katowice
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Świętochłowice
Bytom
Będzin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 / 60 min

Kamila

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,

mam na imię Kamila i od sześciu lat pracuję jako lektor języka angielskiego w prywatnej szkole językowej, a od 16 roku życia udzielam korepetycji prywatnie.
Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe.
Dotychczas pracowałam głównie z dziećmi i młodzieżą (od 3 r.ż. do matury włącznie), lecz niestraszne są mi również osoby dorosłe.
Mam doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego i matury, o każdym poziomie zaawansowania oraz do wszelkiego rodzaju poprawek i egzaminów językowych.
Jako absolwentka ISS International School of Singapore i dwukrotna uczestniczka wymiany uczniowskiej w Londynie, pasjonatka języka i lektor, stawiam na umiejetność żywej i swobodnej konwersacji, łatwość w mówieniu i radość ze znajomości języka.
Posiadam ogrom materiałów dostępnych dla moich uczniów.
Do swoich osiągnięć zaliczam swoich zeszłorocznych maturzystów - wszyscy osiągnęli wynik pow. 90% na maturze rozszerzonej z języka angielskiego. 
 
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.