Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Katowice
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Świętochłowice
Bytom
Będzin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 / 60 min

Kamila

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,

mam na imię Kamila i od sześciu lat pracuję jako lektor języka angielskiego w prywatnej szkole językowej, a od 16 roku życia udzielam korepetycji prywatnie.
Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe.
Dotychczas pracowałam głównie z dziećmi i młodzieżą (od 3 r.ż. do matury włącznie), lecz niestraszne są mi również osoby dorosłe.
Mam doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego i matury, o każdym poziomie zaawansowania oraz do wszelkiego rodzaju poprawek i egzaminów językowych.
Jako absolwentka ISS International School of Singapore i dwukrotna uczestniczka wymiany uczniowskiej w Londynie, pasjonatka języka i lektor, stawiam na umiejetność żywej i swobodnej konwersacji, łatwość w mówieniu i radość ze znajomości języka.
Posiadam ogrom materiałów dostępnych dla moich uczniów.
Do swoich osiągnięć zaliczam swoich zeszłorocznych maturzystów - wszyscy osiągnęli wynik pow. 90% na maturze rozszerzonej z języka angielskiego. 
 
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.