Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Pedagogika30 - 40 / 60 min

Kamila

Opis ogłoszenia

Witam,
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, pomoże dzieciom w odrabianiu lekcji czy tez nadrobienia zaleglego materiału. Nauka odbywa się w miłej atmosferze. Stosowana jest metoda: nagradzania dzieci za dobre wyniki w nauce. Materiałami używanymi do korepetycji są podręczniki ucznia bądź też na życzenie rodzica posiadam własne materiały. Nie są to "typowe" korepetycje. Staram się umilać dzieciom czas poprzez różne gry i zabawy edukacyjne.
Jeżeli są Państwo zainteresowani zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

508- 475- 222

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek17:00 - 20:00
Środa17:00 - 20:00
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek17:00 - 20:00
Sobota11:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.