Kamila Klecha

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Warszawa (Mokotów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witaj,
jesteś zapracowanym rodzicem ? Nie masz pewności czy Twoje dziecko porządnie przygotowuje się do zajęć, prac klasowych albo po prostu potrzebuje profesjonalnej pomocy ?

Trafiłeś idealnie !

Jestem absolwentka studiów pedagogicznych posiadam 5-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Moje ogłoszenie dotyczy indywidualnych zajęć z uczniami szkoły podstawowej (1-8).

Oferuję szeroko rozumianą pomoc w nauce poczynając od wspólnego odrabiania prac domowych i robieniu notatek, kończąc na kompleksowym przygotowaniu do sprawdzianów i kartkówek. 
Na spotkaniach staram się też poszerzać podstawę programową o ważne zagadnienie, które ułatwią dziecku naukę na dalszej drodze do edukacji.

Do każdego ucznia podchodzę INDYWIDUALNIE. Przygotowuje dodatkowe materiały dydaktyczne dostosowane do predyspozycji i umiejętności ucznia w celu poszerzania lub uzupełniania jego dotychczasowych umiejętności.

Doświadczenie zdobyte podczas studiów pomaga mi okiełznać uczniów, którzy niechętnie zajmują się odrabianiem prac domowych i mają problemy z nauką. Praca z dziećmi to dla mnie przyjemność.

Moje 5-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi potwierdzają liczne sukcesy uczniów oraz rekomendacja rodziców. 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU!

Dojazd do ucznia w cenie. :)

Tel. 505-069-766

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.