Kamila Klecha

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Warszawa (Mokotów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam, 
jesteś zapracowany rodzicem ? Nie masz pewności czy Twoje dziecko porządnie przygotowuje się do zajęć, prac klasowych albo po prostu potrzebuje profesjonalnej pomocy ? 
Trafiłeś idealnie !

Jestem absolwentka studiów pedagogicznych posiadam 4-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Moje ogłoszenie dotyczy indywidualnych zajęć z uczniami szkoły podstawowej (1-6).

Szeroko rozumiana pomoc w odrabianiu WSZYSTKICH lekcji  z uczniem ( na kolejny dzień, tydzień, wspólna nauka do sprawdzianów, robienie notatek, przyswajanie wiedzy).
Posiadam oraz przygotowuje dodatkowe materiały edukacyjne. Doświadczenie zdobyte podczas studiów pomaga mi okiełznać dzieci, które nie lubią czytać i mają problemy z nauką. Bardzo lubię prace z dziećmi. 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU! Dojazd do ucznia w cenie. :)
Tel. 505 069 766

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.