Ostatnia aktywność:
16 dni temu
Online
Reda
Gdynia
Wejherowo
Rumia
Gdańsk

O mnie

Ukończyłam studia inżynierskie i magisterskie z Elektroniki i telekomunikacji na Politechnice Gdańskiej.

Prowadzę korepetycje od 6 lat dla uczniów szkoły podstawowej, liceum oraz dla studentów na studiach. Staram się, aby moi uczniowie jak najwięcej zapamiętywali z zajęć, a dodatkowo Przygotowuje również zadania domowe, które pozwalają im na utrwalenie przerobionego materiału na zajęciach. Z najmłodszymi uczniami pracuję poprzez zabawę, dzięki czemu mają oni chęć na naukę i łatwiej zapamiętują materiał.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 07.2023
Politechnika Gdańska
Magister inżynier
Elektronika i telekomunikacja
Kursy i szkolenia
09.2022
Publikacja naukowa
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.