Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online
Warszawa

Kamila

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Kamila

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
filologia polska
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
filologia polska
Kursy i szkolenia
06.2018
Szkolenie dla nauczycieli organizowane przez Szkołę Języka Polskiego GLOSSA
09.2018
Szkolenie "TIK-ające języki obce, czyli o nowych technologiach w nauczaniu języków obcych"
03.2019
Szkolenie "Praktyczne warsztaty edukacji międzykulturowej dla nauczycieli"
06.2019
Warsztaty "Praca w grupie wielokulturowej"
09.2019
Warsztaty "Uczeń wielojęzyczny – jak wspierać jego integrację, rozwój i potencjał językowy?"
10.2019
Szkolenie dla nauczycieli organizowane przez Szkołę Języka Polskiego GLOSSA
12.2021
Kurs kompetencji "Nauczanie języka polskiego jako obcego w pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym"
03.2022
Szkolenie "Asertywny nauczyciel, jak być stanowczym i uprzejmym w tym samym czasie?" organizowane przez Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli COS
04.2022
Szkolenie "Pozytywna dyscyplina w praktyce. Niegrzeczne dzieci nie istnieją" organizowane przez Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli COS
04.2022
Szkolenie "Podstawy języka ukraińskiego" organizowane przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"
05.2022
Szkolenie "Metodyka nauki czytania dzieci niemówiących po polsku" organizowane przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"
06.2022
Szkolenie "Gdy kary i nagrody nie działają. Co zamiast kija i marchewki?" organizowane przez Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli COS
08.2022
Szkolenie dla lektorów języka polskiego jako obcego z komponentem regulacji emocjonalnej organizowane przez Fundację SOK
12.2022
Certificate IB Ed - Category 3 - Approaches to Learning
Doświadczenie
01.2017 - 12.2021
Fundacja Ocalenie
02.2018 - 02.2019
Szkoła Języka Polskiego Together
03.2018 - 06.2018
Praktyki nauczycielskie w Szkole Podstawowej nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Prowadzenie lekcji języka polskiego w klasach IV-VII.
03.2018 - 04.2018
Praktyki pedagogiczne w Fundacji Zwalcz Nudę
Pomoc przy organizacji pracy z dziećmi, wsparcie wychowawców podczas prowadzenia warsztatów i przygotowywanie materiałów edukacyjnych.
02.2019 - 05.2019
Lektor języka polskiego jako obcego w firmie Nielsen
Prowadzenie zajęć języka polskiego jako obcego w grupie zróżnicowanej narodowościowo (Pakistan, Rumunia, Stany Zjednoczone, Indie) z językiem angielskim.
02.2019 - 06.2019
Praktyka nauczycielska w XI Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Reja w Warszawie
09.2021 - 09.2021
Lektor języka polskiego jako obcego w Princeton Language Academy
Prowadzenie zdalnego kursu indywidualnego dla osoby anglojęzycznej.
10.2021 - aktualnie
Lektor języka polskiego jako obcego w The Canadian School of Warsaw
Prowadzenie lekcji języka polskiego jako obcego w klasach I-III szkoły podstawowej w The Canadian School of Warsaw.
10.2021 - 02.2022
Lektor języka polskiego jako obcego w British School In Company Training
Prowadzanie zdalnych kursów języka polskiego jako obcego dla grup wschodniosłowiańskich na poziomach początkujących i średnio zaawansowanych.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Aiping
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2022

Mój syn zaczął z panią kamilą lekcje trzy lata temu. Muszę przyznać że pani kamila świetnie prowadzi zajęcia! Nauczycielka umie dogadać się z uczniami i wzbudzić zainteresowanie do nauki. Syn zawsze wychodzi z zajęć z szerokim uśmiechem. Bardzo lubi mi opowiadać rzeczy, których się nauczył na lekcjach.
Bardzo dziękuję, Pani kamilo!

avatar
Oleg
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2021

Pani Kamila jest wspaniałą nauczycielką!
Na lekcjach zawsze panowała miła i radosna atmosfera. Na wszystkie pytania udzielono wyczerpujących odpowiedzi. Podobała mi się organizacja i dobór tematów do studiów. Pani Kamila jest zawsze przygotowana do zajęć w bardzo dobry sposób.
Dziękuję, Pani Kamila!

avatar
Margarita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2021

Pani Kamila to moja pierwsza nauczycielka języka polskiego. Świetna atmosfera na zajęciach, bardzo dokładnie rozkładany i tłumaczony materiał. Dzięki zajęciam mogę napisać tą opinie:) serdecznie polecam!

avatar
Dmytryi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2020

Pani Kamila świetnie prowadzi zajęcia. Dobra atmosfera, uśmiech i rzeczowe podejście do nauczania. W trakcie zajęć poprawiłem gramatykę, ortografię i pisanie wypracowań. Nadrobiłem zaległości w interpretacji literatury. Zdałem sobie również sprawę, że język polski może być ciekawym i użytecznym "przedmiotem". Bardzo dziękuję i szczerze polecam !

avatar
Yevhen
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2020

Занимался с Пани Камилой на протяжении семестра. Остался очень доволен. Занятия Камила приспосабливает для текущих потребностей группы. Хотя мне казалось, что я знаю польский на достаточном уровне, вынес из уроков очень много практической пользы. 1,5 часа пролетали незаметно и следующее занятие ждал с нетерпением :) Как преподаватель, Камила очень терпеливая и с хорошим чувством юмора. Рекомендую!

avatar
Katsiaryna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2020

Pani Kamila to osoba, która kocha i potrafi uczyć. Świetnie tłumaczy i wyjaśnia zagadnienia. Ma dobry kontakt z dziećmi i tłumaczy wszystko w zrozumiały sposób.

Wszystkim osobom, które poszukują dobrych korepetycji z czystym sumieniem polecam pani Kamile. W 9 miesięcy przygotowała mojego syna do egzaminu ośmokłasisty. Dzięki korepetycjom udało się zdobyć 74% z egzaminu ośmokłasisty z języka polskiego. Dodam, że jesteśmy obcokrajowcami, więc zaczynaliśmy od zera.

Polecam serdecznie!

avatar
Seulki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2020

I have been learning polish from her for more than a year. I started A0 level, and polish language was really hard for me to understand.. So I thought about giving up learning Polish. Of course i couldn't speak well, couldn't catch up with vocabulary and grammar as well. But now I can deal with A2-B1 level (although i have to memorize more vocabulary in this level) and this is all thanks to her.

I recommend her for 2 reasons.
1. She is professional - She majors in Polish, and has a lot of experience to teach students from various countries. I am from Korea, and of course polish is really hard language for Koreans to learn. But she has taught me with patience and she knows how to approach to make students understand Polish language and always try to find different method if students are in trouble or stuck some parts
2. She is diligent - she always prepares for the lesson. I met some tutors or teachers in small Polish school, but i haven't met anybody who is hard-working like her. And i think this is really important to be a good tutor or teacher. She doesn't skip[ the lesson as long as she is really ill.

Meeting a good teacher changes your language skill. At one side, I am worried what if she becomes just so famous that i cannot be her student in the future anymore, but on the other hand she can help other students who want to be good at polish. i am sure you will not regret your choice for having her as your awesome teacher to learn Polish.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2019

Młoda, doświadczona, profesjonalna, cierpliwa, pogodna i miła lektorka. Jej zajęcia są fascynujące i merytoryczne. Z czystym sumieniem polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.