Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz (Śródmieście)

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, czynnie pracującą w zawodzie od 4 lat. Oferuję pomoc dzieciom klas I - III szkoły podstawowej w odrabianiu lekcji, przygotowaniu do sprawdzianów, nauce czytania, pisania, liczenia. Posiadam doświadczenie w zakresie edukacji, udzielania korepetycji, które zdobyłam podczas studiów i w różnych placówkach edukacyjnych. Zapraszam do kontaktu w sprawie pytań lub wątpliwości.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2018
UKW
Magister
pedagogika wczesnoszkolna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.