Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online
Choszczno
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski40 / 60 min

Kamil

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

LEKCJE TRADYCYJNE

Uczeń decydując się na lekcje ze mną może być spokojny o merytoryczne podejście do korepetycji. Pracujemy na materiałach, które posiada uczeń (podręcznik, ćwiczenia, zeszyt lub pliki cyfrowe) i/lub na tych dodatkowo przygotowanych jeszcze przeze mnie, które będą bezpośrednio udostępniane na adres mailowy, a na samym spotkaniu drukowane w celu lepszego ich opisania w sposób tradycyjny gwarantujący skupienie nad zagadnieniem.

W grę wchodzi każdy poziom. Nie mam problemu z przedmiotem w zakresie wczesnoszkolnym, podstawowym, średnim oraz wyższym. W przypadku maturzystów podejmę się jak najbardziej zarówno poziomu podstawowego oraz rozszerzonego.

Stawka dotyczy oczywiście pełnej godziny zegarowej – 60 minut.

Często jeśli pozwala na to czas mojej osoby oraz ucznia zajęcia się przedłużają celem lepszego i ostatecznego zrozumienia danego zagadnienia. Oczywiście tutaj nie jest generowana żadna dodatkowa dopłata. Jest to po prostu ludzki gest z mojej strony, za który oczekuję jedynie zadowolenia oraz efektów u ucznia.

Co więcej nasza nauka nie kończy się jedynie na spotkaniu. Pozostajemy przez cały czas w kontakcie, co pozwala na zintensyfikowanie efektów naszej pracy. Jeśli uczeń wraca do domu i napotyka problem, wtedy oczekuję na śmiały kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez Skype. Łączymy się i rozwiewam wtedy wszelkie wątpliwości. Oczywiście nie pobieram dodatkowej opłaty za zdalne dopowiedzenia i rozwiewanie wątpliwości, bo to jedynie przyjemność, że mogę pomóc lub dopowiedzieć to, co możliwe umknęło podczas spotkania.

Na tym nie koniec. Jeśli następnego dnia dziecko przychodzi do domu z zdaniem domowym, którego kompletnie nie rozumie, a do naszego spotkania został przykładowo tydzień, wówczas również czekam na maila, telefon lub połączenie na Skype. Rozwiązujemy zadanie domowe lub w krytycznej sytuacji ja robię całą pracę, a omawiamy je wtedy, kiedy się spotkamy. Dokąd dąży takie rozwiązanie? Tutaj pojawia się troska o oceny moich uczniów, jednak żebym nie był kolejnym serwisem do odrabiania pracy domowej i jej bezmyślnego przepisywania, omawiamy ją oczywiście podczas najbliższego spotkania. Chyba, że uczeń zrozumie już z moich komentarzy, które załączam zawsze do rozwiązania.

Korepetycje w Szczecinie są możliwe w:
• poniedziałek,
• wtorek,
• środę,
• czwartek,
• niedzielę.

Natomiast w Choszcznie korepetycje odbywają się w:
• piątek,
• sobotę.

LEKCJE ONLINE

Poza tradycyjnymi spotkaniami u korepetytora lub u ucznia istnieje jeszcze możliwość pobierania lekcji zdalnych poprzez aplikację Skype oraz tablicę online ZOOM. Pomimo wielu uprzedzeń coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązania Dlaczego? Czas jest bardzo ważny. Nie traci się go na dojazdy zarówno ze strony korepetytora lub ucznia (zależnie od tego kto do kogo musi dojechać). Co więcej jeśli ktoś jest chory zajęcia odbywają się mimo to, bo nikt nikogo przez ekran nie zarazi. W dodatku każdy widzi kto, co robi. Aplikacja Skype pozwala udostępniać ekran komputera, dzięki czemu uczeń widzi wszystko dokładnie tak samo, jak na tablicy w szkole, a może nawet lepiej. Mam bezpośredni wgląd w pracę ucznia. Wszytko co przerabiamy zostaje zapisywane w cyfrowym notatniku, który uczeń ma zawsze przy sobie – w komputerze, tablecie lub telefonie. Wystarczy tylko internet a wszystkie notatki są zawsze pod ręką i można je przykładowo powtórzyć sobie jadąc tramwajem lub pociągiem. Aplikacja ZOOM z kolei pozwala na zastosowanie różnych kolorów oraz podkreśleń, które na pewno będą pomocne w lepszym zrozumieniu zagadnień. Uczeń widzi wszystko i wyraźnie, nie ma takich problemów, jak w szkole kiedy siada w ostatniej ławce i nie widzi za wiele. Uczeń się nie rozprasza, bo cały czas mam go na oku i widzę przez kamerę.

Zajęcia online mogą stanowić zarówno uzupełnienie korepetycji tradycyjnych (przykładowo w przypadku zachorowania ucznia lub korepetytora) lub być główną formułą korepetycji. Z formy korepetycji online możemy również korzystać w sytuacji, kiedy trzeba coś na szybko dotłumaczyć, a korepetycje mamy przykładowo za dwa dni. Dlatego można powiedzieć, że uczymy się przez cały czas!

Oczywiście w przypadku zajęć online spotkania mogą odbywać się kiedy chcemy i o której chcemy, bo wtedy moje położenie nie gra roli. Potrzebujemy jedynie sprzętu i internetu. 

Z racji tego, że bardzo cenię sobie rozmowę z drugą osobą, w razie pytań proszę śmiało kontaktować się ze mną telefonicznie. Wówczas będę w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości oraz odpowiedzieć na wszystkie nurtująca Państwa pytania. Czekam na kontakt!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2021

Ja osobiście lubię uczyć się z Kamilem i polecam lekcje nawet bardzo.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.