Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Ełk
Gdańsk (Wrzeszcz)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka25 / 60 min

Kamil

Opis ogłoszenia

Zapraszam uczniów na korepetycje z Matematyki (Liceum, technikum, gimnazjum, podstawówka). Student 5 roku Matematyka i finanse. Politechnika Gdańska. Studia podyplomowe w trakcie Finanse i Rachunkowość (Politechnika Gdańska). Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowego korepetytora i nauczyciela. Pracowałem zarówno z uczniami uzdolnionymi, jak i nie posiadającymi zdolności matematycznych.Prowadzone przeze mnie zajęcia cechują się wysoką skutecznością. Prowadzę zajęcia indywidualne. Potrafię nauczyć i wyuczyć każdego.

Zajęcia są u mnie. Cena to 20 zł przy dwóch godzinach za jedną jeśli chodzi o Ełk. Serdecznie zapraszam.Tel. 693 657 594

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.