Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Ełk
Gdańsk (Wrzeszcz)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka25 / 60 min

Kamil

Opis ogłoszenia

Zapraszam uczniów na korepetycje z Matematyki (Liceum, technikum, gimnazjum, podstawówka). Student 5 roku Matematyka i finanse. Politechnika Gdańska. Studia podyplomowe w trakcie Finanse i Rachunkowość (Politechnika Gdańska). Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowego korepetytora i nauczyciela. Pracowałem zarówno z uczniami uzdolnionymi, jak i nie posiadającymi zdolności matematycznych.Prowadzone przeze mnie zajęcia cechują się wysoką skutecznością. Prowadzę zajęcia indywidualne. Potrafię nauczyć i wyuczyć każdego.

Zajęcia są u mnie. Cena to 25 zł przy dwóch godzinach za jedną jeśli chodzi o Gdańsk. Serdecznie zapraszam.Tel. 693 657 594

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.