Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Białystok
Łomża
Kolno
Grajewo
Zambrów
Ostrołęka
Warszawa
Wysokie Mazowieckie

Opis ogłoszenia

Cześć, mam na imię Kamil i jestem magistrem matematyki.   Zajmuję się profesjonalnym udzielaniem korepetycji na pełen etat. Mam   7 letnie doświadczenie , w ciągu którego zdobyłem bardzo duże umiejętności nauczania oraz spore grono zadowolonych uczniów. W swojej karierze korepetytora widziałem już chyba wszystkie możliwe przypadki, więc nic nie jest mi straszne, przy okazji mogę pochwalić się  100% zdawalnością  swoich podopiecznych.

Chętnie pomogę Ci  przygotować się do egzaminów, kolokwiów, wejściówek, problematycznych prac domowych, a także nadrobić zaległości oraz zrozumieć matematykę na każdym poziomie. Jeśli zgłosisz się już teraz gwarantuję dobrze zdane egzaminy. Posiadam własne materiały i dużo cierpliwości oraz zapewniam miłą i bezstresową atmosferę.

Cennik:
-studia wyższe -  od 80zł/60min, w zależności od zagadnień oraz poziomu.
-szkoła podstawowa oraz szkoła średnia - 60zł/60min.

W cenie otrzymasz niezbędne  materiały, wzory, zadania, arkusze egzaminacyjne, prace domowe, a także wsparcie i pomoc online.

Możliwe są również spotkania grupowe, za które cena ustalana jest indywidualnie.

Kolokwia lub egzaminy nadejdą szybciej niż Ci się wydaje. Czym wcześniej zaczniemy naukę tym lepszy oraz w mniejszym stresie osiągniemy efekt. Nie zwlekaj i zadzwoń, smsy również są mile widziane.  tel. 513-800-402.

Zapraszam wszystkich , którzy chcą uczyć się lub pomagać innym w nauce matematyki, do grupy na facebooku ,,Matematyka dla każdego. Grupa powstała w celu darmowej pomocy w rozwiązywaniu problemów matematycznych.

Uwaga:  Stacjonarnie jestem w Białymstoku, zaśkorepetycje w innych miastach udzielane są online.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2017
Uniwersytet w Białymstoku
Magister
Matematyka, specjalizacja matematyka finansowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2012 - aktualnie
Korepetycje
Udzielam korepetycji od 7 lat.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2020

Najlepszy nauczyciel na świecie!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Kamil jest świetny, znalazłem go będąc zagrożonym z matematyki i w rok przerodziło się to w ROZSZERZENIE z tego przedmiotu napisane w dużym stopniu poprawnie oraz bez większych niespodzianek, gorąco polecam

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Super korki. Przygotowywalem się do rozszerzonej matury i dzięki Kamilowi w 3 miesiące nadrobiłem zalegloaci z 3 lat.
Głęboko polecam.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2020

Kamil to super nauczyciel i świetnie przygotował mnie do matury! Dodatkowo lekcje zawsze odbywały się w miłej atmosferze. Wszystkim serdecznie polecam!

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Serdecznie polecam zajęcia u Pana Kamila, to młody ale bardzo kompetentny człowiek z super podejściem do młodych ludzi. Zawsze punktualny, przygotowany i wymagający, co skutkuje zaliczeniem egzaminów na bardzo wysokim poziomie. Szkoda, że w szkołach bardzo rzadko można spotkać takich nauczycieli... Panie Kamilu dziękuję z całego serca, że angażuje się Pan w intelektualny rozwój każdego ucznia.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2019

Bardzo polecam Pana Kamila! Z jego pomocą z 30% uzyskiwanych z matur próbnych z matematyki rozszerzonej, skończyłam z 70% na maturze majowej :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

Polecam z całego serduszka :) Kamil jest bardzo pozytywną osobą, zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze. Dzięki Kamilowi udało mi się nadrobić całe liceum w zaledwie kilka miesięcy i zdać maturę z satysfakcjonującym wynikiem.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Wszystkim ogromnie polecam korepetycje z Kamilem! W ciągu miesiąca, dzięki jego optymizmowi, zaangażowaniu i ciężkiej pracy udało mi się poprawić wyniki maturalny o 22%!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Polecam pana Kamila, jest dobrym korepetytorem wszystko szczegółowo tłumaczy, nawet po kilka razy jak trzeba. Pomógł mi ogarnąć matematyke z poziomu wręcz gimnazjum do samej matury, którą z resztą udało mi sie zaliczyć pozytywnie z jego pomocą. Przyjmuje na lekcje w elastycznym grafiku i przystępnej cenie.

avatar
Arwid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Serdecznie polecam wszystkim, dzięki spotkaniom udało mi sie pozytywnie zdać maturę z czego jestem bardzo zadowolony. Zdecydowanie łatwiej było mi podejść do matury i nie czułem takiego strachu przed nią. Po spotkaniach wszystko stawało sie prostsze i bardziej zrozumiałe.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Bardzo dobry korepetytor, którego mogę serdecznie polecić. Ma dobre podejście do ucznia i po kolei wszystko ładnie tłumaczy. Wynik na maturze przerósł moje najśmielsze oczekiwania a wszystkie moje obawy odnośnie zdawania matematyki zostały rozwiane. Przyrost procentowy względem matur próbnych wyniósł aż 30% zarówno względem rozszerzenia jak i podstawy :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2019

Bardzo polecam Kamila , dzięki niemu uwierzyłem w swoje możliwości i zdałem maturę na zadowalający dla mnie wynik , pomimo ciężkich początków , lekcje z nim sprawiły że matematyka stała się dla mnie przyjazna :)
POLECAM SERDECZNIE

avatar
Czarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Super nauczyciel, zdałem maturę podstawowa na 85% z czego jestem bardzo zadowolony. Polecam tego Korepetytora, gdyz jasno i klarownie tłumaczy niezrozumiałe treści oraz ma duuuzo cierpliwości do uczniów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.