Kamil Rutkowski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Łódź
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witaj! Jestem absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego i chętnie udzielę korepetycji z geografii na poziomie szkoły podstawowej oraz szkoły ponadpodstawowej. Moje doświadczenie obejmuje przygotowanie do egzaminu maturalnego na bazie zadań maturalnych, sprawdzianów, kartkówek oraz bieżących lekcji.

Specjalizuję się w naukach o Ziemi i Środowisku, geografii społeczno-ekonomicznej oraz gospodarce przestrzennej. Szczególnie zainteresowany jestem Europą Środkową i Wschodnią, a moja pasja do geografii sprawia, że potrafię przekazać wiedzę w sposób ciekawy i zrozumiały.Moje wyniki maturalne z geografii były bardzo wysokie, co potwierdza moją głęboką znajomość tej dziedziny.

Po godzinach zajmuję się organizacją wyjazdów i nauką języków obcych. Dotychczasowe podróże na Bałkany, Sycylię, a obecnie planowany wyjazd do Gruzji, pozwalają mi na praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy geograficznej.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w nauce geografii i chcesz podzielić się moją pasją do odkrywania świata, zapraszam do kontaktu. Razem możemy osiągnąć świetne rezultaty!

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek
Środa
Czwartek17:00 - 21:00
Piątek17:00 - 21:00
Sobota17:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 15:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 06.2017
Technikum w ZS nr 3 w Skierniewicach
Technik ekonomista
10.2017 - 09.2023
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
logistyka
10.2020 - 09.2023
Uniwersytet Łódzki
Magister
Finanse i biznes międzynarodowy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.