Rafael Swiatek

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Gdynia (Sopot -Oliwa +1)
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Hallo!
Ich heiße Rafael Swiatek und arbeite seit 12 Jahren als Deutschlehrer in der Germanicus-Schule in Orlowo. Ich bin Muttersprachler (Habe nur den deutschen Pass). Meine Stadt ist Hamburg.
Dort bin ich aufgewachsen und habe dort studiert.
Ich biete Anfanger und Fortgeschrittenenkurse.
Tel.697 77 00 10
Witam!
Nazywam sie Rafael Swiatek i pracuje od 15 lat w szkole Germanicus w Orlowie.Jestem nativspeakerem (posiadam tylko paszport niemiecki). Pochodze z Hamburga gdzie dorastalem i studiowalem.
Ucze j.niemeickiego poczatkujacych i zaawansowanych .
Tel.697 77 00 10

Miejsce lekcji

U ucznia

Adres zajęć

Rafael Swiatek
Sopot

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2019

Idąc na pierwsze zajęcia z Panem Rafałem zaledwie cztery miesiące temu - w listopadzie ubiegłego roku, nie sądziłam, że w tak krótkim czasie możliwe jest nauczenie się tak wiele. Lekcje prowadzone są tylko po niemiecku, lecz w sposób dostosowany do poziomu, dzięki czemu jestem w stanie wszystko na spokojnie zrozumieć i szybko zapamiętać. W razie jakichkolwiek wątpliwości pan Rafał tłumaczy tak, że uczeń wszystko zrozumie.
Atmosfera na zajęciach różni się znacznie od tej ze szkolnej ławki - jest luźna i nastawiona na język, którego w życiu w Niemczech używa się w praktyce. Prawie cały czas mogę mówić po niemiecku i czuję się w tym coraz pewniej i pewniej. Myślę, że bez żadnych oporów mogę powiedzieć, że przez tak krótki okres nauki, dzięki zajęciom z Panem Rafałem, zrobiłam bardzo duży progres.
Każdemu polecam zajęcia z Panem Rafałem :)

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Po ponad pół roku nauki z łatwością komunikuje się po niemiecku. Podczas wyjazdu ogarniam rzeczy na zakupach. Czy jak pewna osoba z wymiany do rodziny przyjechala z niemiec to mnie w pełni rozumiała. Lekcje są prowadzone w bardzo dobrym trybie, praktycznie zero polskiego co zmusza czlowieka do tego jezyka. Jest luznio i jest humor dzieki czemu czlowiek uczy sie chetnie i szybko. Jesli robi sie zadania domowe to wchodzi to jeszcze szybciej. Po pół roku mogę żartować sobie że mam korzenie niemieckie, bo mój niemiecki no jest na poziomie. Jestem bardziej niż zadowolony, cena do jakości 10/10, elastyczność jest. Nic dodać, nic ująć. Zapraszam serdecznie i polecam Rafała. :)

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Z Panem Rafaelem spotkałem się jakieś dwa lata temu. Nauka odbywała się u mnie w domu przez mniej więcej 10 miesięcy po czym wjechałem do pracy. Teraz wróciłem i znowu powrócę do Pana Rafaela. Przede wszystkim akcent i jeszcze raz akcent - do znudzenia, tak długo aż dane zdanie nie zostanie poprawnie wypowiedziane, systematyczność i wymagania stawiane przez Tego Nauczyciela. Praca własna przez Niego sprawdzana. Podczas lekcji nie pada ani jedno polskie słowo. Niezwykle skuteczny Nauczyciel.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2018

Na lekcje do Pana Rafała uczęszczam od ponad roku. Zajęcia prowadzone są w przystępny sposób z dużym naciskiem na konwersacje (które moim zdaniem są podstawą skutecznej nauki języka). Atmosfera na zajęciach bardzo fajna. To nauczyciel, który bacznie Cię obserwuje i dostosowuje tempo oraz materiały i sposoby nauczania do Ciebie. Lekcje są przejrzyste, tłumaczone logicznie, a nauczyciel zaopatrzony w mnóstwo fachowych materiałów. Dzięki lekcjom przypomniałam i nauczyłam się bardzo dużo, dzięki czemu dzisiaj bez trudności porozumiewam się w pracy po niemiecku. Polecam z czystym sumieniem :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
9 czerwca 2018

Niestety musiałem zrezygnować z usług tego pana. Na wyraźna prosbe o przygotowanie pod kątem konkretnego egzaminu, pan Rafał zareagował niepoważnie, stwierdził że sam mam przygotować materiały bo on uczniów przygotowywał do nich kilka lat temu i już nie pamięta o co tam chodzi. Na zajęcia, które tanie nie są, przygotowywał bardzo często przypadkowe materiały, przynosił jakieś pognieione kartki. Sposób dyskusji na lekcji polega na tym, żeby słabszego jezykowo ucznia nie dopuścić do glosu, zamiast dac czas na skonstruowanie wypowiedzi i znalezienie słów. Totalnie chybiona inwestycja, jeśli chodzi o przygotowanie do egzaminu ustnego, gdzie pewne wymogi muszą być spełnione.

Rafael Swiatek Deutsch

Hmm -jesli widze jak uczen podchodzi sam do lekcji -i ta jego praca domowa itd. itd. -i podejscie do Niemieckiego jest takie -no ok...zrobimy szybko lekcje ...a w domu nic ...albo jakos to bedzie ...A uczen chce robic B1 ...a poziom jest moze A2 (lubA1) -i regularnosc lekcji tez jest taka sobie...i przykladanie sie do lekcji odrabianie zadan ..tez srednie lub slabe.To uczen nie traktuje lekcji powaznie. Ja powiedzialem zrob KONKRETNE ZADANIE a NIE PRZYGOTUJ SIE SAM DO EGZAMINU-w domu -np. zadanie 1 ...i sprawdze je -zeby uczen dal cos z siebie-zebysmy to zadanie potem omowili. W Egzaminie B1 duzo zalezy tez od ucznia i podejscia . Bardzo duzo uczniow mysli ze wszystko sie samo zrobi-ale jesli sie nie przyloza sami-to nikt za nich egzaminu nie zrobi. A kopie byly na tym poziomie na ktorym uczen sobie zazyczyl -nie byly przypadkowe. poniewaz sa to teksty -pytania i wypowiedzi.

avatar
Aleks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2018

Świetny nauczyciel. Bardzo doświadczony, miło spędza się z nim czas, od razu czuć, że nauka daje efekty a wychodząc ma się poczucie, że dobrze wydało się pieniądze. Prawdziwy profesjonalista, polecam każdemu

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.