Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki60 / 60 min

Kamila

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na fajny NIEMIECKI!!  DZIECI, MŁODZIEŻ, DOROŚLI!Jestem młodą germanistką po dłuższym pobycie w Niemczech (obecnie regularne wyjazdy). Lekcje, korepetycje, pomoc w pracach domowych, przygotowanie do sprawdzianu, zaliczeń, matury, nauka od postaw. Razem poprawimy każdą ocenę i wyjaśnię każdy niezrozumiany materiał. Uczę praktycznego niemieckiego, a nauczanie to moja pasja- bezstresowo i w miłej atmosferze!!Mam indywidualne podejscie do kazdego ucznia, świetny kontakt z dziećmi i młodzieżą, doswiadczenie i zapal do tego, co robie. Cena za zajęcia od 50 zł/60 min. Zapraszam do kontaktu - jeśli nie odbieram, bardzo proszę o sms lub maila :)) Możliwe zajęcia w weekendy i w godzinach porannych/ przedpołudniowych.
P.S. Niemiecki naprawde mozna polubic :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2016

Z pomocą Pani Kamilii zdałem maturę na 90% . Dziękuję

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2016

Polecam! Pani Kamila już 2 rok pomaga mojemu synowi z bieżącym materiałem szkolnym. Oprócz nadrobionych zaległości, mój syn zaczął lubić niemiecki. Mogę z czystym sumieniem polecić.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Świetna Pani korepetytor :) Bardzo miła, niestresująca atmosfera. Dużo materiałów dydaktycznych wspomagających naukę. Gorąco polecam !

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2014

Pani Kamila to bardzo dobra korepetytorka. Jasno tłumaczy wszystko, czego nie mogłam pojąć. Polecam każdemu, komu potrzebny jest rzetelny, ale i wyluzowany nauczyciel. Lekcje są ciekawe i stanowią dla mnie duża pomoc

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2014

Polecam zajecia z Pania Kamila, moje dzieci zawsze chetnie ich wyczekuja. Syn poprawil oceny, a corka podspiewuje niemieckie piosenki:) Dobra nauczycielka i swietny kontakt z uczniami!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2014

Dzięki Pani Kamili nadrobiłem zaległości w szkole. Lekcje są ciekawe, dobrze przygotowane, dużo materiałów dodatkowych. Pani Kamila jest cierpliwa i ma odpowiednie podejście do ucznia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.