Joanna Kaliszka

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Łódź (Śródmieście)

Joanna Kaliszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Joanna Kaliszka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2016
Uniwersytet Łódzki
Filologia Hiszpańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Asia uczy mnie hiszpańskiego od 4 lat, jest zawsze doskonale przygotowana do zajęć. Lekcje są niezwykle dynamiczne, z pomysłem - przede wszystkim potrafi zaciekawić i zarazić swoją pasją. Żadna lekcja nie jest taka sama, materiały przygotowane z wielu źródeł (video, czasopisma, gry). Nigdy nie zdarzyło się, żeby odwołała zajęcia. Bardzo polecam naukę z Asią, nie ma nudy a atmosfera na zajęciach świetna.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Polecam z całego serca! Zajęcia są prowadzone według indywidualnych potrzeb, bardzo przyjemna atmosfera, wszystko tłumaczone w jasny i zrozumiały sposób. Nauka z takim nauczycielem to sama przyjemność :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Indywidualne podejście do ucznia. super atmosfera i pełen profesjonalizm :) na naukę nigdy nie jest za późno, a z takim nauczycielem to sama przyjemność :)

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Bardzo polecam, indywidualne podejście, zajęcia bardzo urozmaicone (słuchanie, filmiki, rozmowy, ćwiczenia z gramatyki i słownictwa) atmosfera na lekcjach świetna ;)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2018

PROSZE O KONTAKT MAILOWY NIE OPOWIDAJA MNIE EKCJE PRZEZ SKYPE MOJ MAIL w.rein7@gmail.com CZY MOZNA W DOMU U PANI POZ.WANDA

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.