Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Inowrocław (-)
Matematykacena do ustalenia

Aneta

Opis ogłoszenia

Witam  jestem uczennicą drugiej klasy I LO im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu. Udzielam korepetycji z na poziomie szkoły podstawowej i bardzo chętnie pomogę w zmaganiu się z trudnościami naszej królowej nauk, czyli matematyce w miłej i bezstresowej atmosferze. Jeśli chcą państwo uzyskać więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny: 538-282-157

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.