Aleksandra Pająk-Gałęza

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Kraków

Opis ogłoszenia

Magister geografii społeczno-ekonomicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Stosunków Międzynarodowych w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. J. Tischnera udzieli korepetycji z Wiedzy o Społeczeństwie. Pomoże w przygotowaniach do matury, do egzaminu na studia, w problemach z nauką WOSu (zadania domowe, przygotowania prezentacji, trudne zagadnienia). Zajęcia mogą odbywać się u ucznia bądź u mnie (pl. Centralny). Istnieje możliwość przeprowadzania lekcji online przez skype.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.