Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Online
Grodzisk Mazowiecki
Milanówek
Pruszków
Jaktorów
Podkowa Leśna
Brwinów
Żabia Wola
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski90 - 100 / 60 min

Kyle

Opis ogłoszenia

Jestem native speakerem języka angielskiego oraz ( trenerem,lektorem) szybkiej nauki.Jestem energicznym i wymagającym nauczycielem – lekcje ze mną są intensywne i przebiegają w pozytywnej atmosferze.Moim priorytetem jest, żeby moi uczniowie jak najszybciej osiągali wymarzone wyniki .Na zajęciach skupiamy się maksymalnie na Tobie, lekcje są dopasowane do Twoich oczekiwań. Prowadzę własną działaność językową – poza nauczaniem szkolę też innych lektorów i pokazuję im jak sprawić, żeby lekcje były interesujące i efektywne.Kto przede wszystkim korzysta z moich usług?

1. Osoby dorosłe , które cenią swój czas i szukają dla siebie najbardziej efektywnych i wartościowych lekcji angielskiego , które przyniosą im możliwie szybkie rezultaty (niezależnie czy jest to język ogólny, biznesowy, przygotowanie do egzaminu czy konwersacji). Są to często osoby posiadające dużo obowiązków oraz/lub odpowiedzialne stanowiska w pracy. Rozumiem ich, ponieważ sam prowadzę firmę, uprawiam sport i staram się poświęcać czas rodzinie i przyjaciołom. Takie osoby szukają profesjonalnych usług sprawdzonego lektora , a nie lekcji z nauczycielem przydzielonym przez szkołę językową. Dzięki zajęciom ze mną robią szybkie postępy i odkrywają, że nauka angielskiego może być przyjemna i skuteczna, nawet przy natłoku innych obowiązków.

2.Dzieci i młodzież , dla których zajęcia szkolne są nudne, nieefektywne i niewystarczające. Rodzice często skarżą się, że tradycyjny system edukacji w szkołach nie działa , a ich pociechy są znudzone i zniechęcone lekcjami. Szukają zatem lektora, z którym dzieci będą chciały się uczyć i rozwijać , a także osoby, która podejdzie do procesu nauczania z zupełnie innej strony. Dzięki lekcjom ze mną zadowoleni są nie tylko sami młodsi uczniowie, ale także rodzice, z którymi jestem w stałym kontakcie i którym przesyłam indywidualne raporty na temat postępów ich dzieci.

Cennik:- lekcja indywidualna 100zł/60min

- lekcje grupowe/w firmie: cena ustalana indywidualnie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.