Kaja Czabańska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką szkoły muzycznej im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy,  ktorą ukończyłam w klasie rytmiki z oceną celującą.
Dzięki dziedzinie jaką jest rytmika, nauczyłam się pracy z dziećmi, prowadzenia kreatywnych zajęć umuzykalniających oraz gry na fortepianie. 
Ukończyłam I stopien studiow na kierunku :teoria muzyki i kompozycja na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, gdzie nadal mogłam kształcić się w kierunku praktyki fortepianowej.
Pracowałam w szkołach, przedszkolach oraz ogniskach muzycznych, udzielając lekcji rytmiki, prowadząc zajęcia umuzykalniające oraz udzielając lekcji pianina.
Podchodzę do zajęć w sposób kreatywny, dlatego mozemy uczyć się poprzez granie zarówno muzyki rozrywkowej, jak i mozemy kształcić swoje umiejętności ucząc się repertuaru klasycznego a także mogę nauczac poprzez improwizację fortepianową. Udzielam lekcji dla młodzieży, doroslych, a takze najmłodszych od 4 roku zycia :).
Prowadzę zespół muzyczny, w Niepublicznej Szkole Perpetuum Mobile Fundacji Kreatywnej Edukacji. Jeśli będziesz miał chęci i będzie dobrze nam się współpracowało, chętnie zaproszę Cię do naszego zespołu.:))

Wstawiam link z teledyskiem, który stworzylismy wraz z moim studenckim zespołem. :)

Zapraszam serdecznie na zajęcia! 

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.