Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Mielec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry !

Udzielam korepetycji z języka angielskiego zarówno dla uczniów szkół podstawowych oraz szkół średnich, na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym.

Pomagam w:

 • nadrobieniu zaległości ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum,
 • przygotowaniu do bieżących tematów zajęć realizowanych w szkole,
 • przygotowaniu do kartkówek, sprawdzianów, klasówek,
 • przygotowaniu do matury podstawowej, a także rozszerzonej,
 • przygotowaniu do testu ósmoklasisty.

Jak wyglądają zajęcia?

 • Zajęcia są w bardzo dużym stopniu spersonalizowane  - szybkość wykonywania zadań, czas poświęcony na realizowanie danych zagadnień oraz kolejność wykonywanych zadań i kolejność poznawania nowych tematów - są przystosowane dla każdego ucznia osobno,
 • Skupiam się na nadrobieniu wszelkich zaległości , które powodują brak pewności siebie w rozwiązywaniu zadań oraz na pokonywaniu barier językowych , tak by uczeń mógł zrozumieć kolejne realizowane tematy zajęć oraz nabył wysoką biegłość językową,
 • Realizowany materiał przystosowany jest do każdego ucznia osobno  , biorąc pod uwagę jego umiejętności i posiadany stan wiedzy,
 • Zajęcia prowadzone są w bezstresowej atmosferze oraz bez napięcia , które często towarzyszy uczniom w szkole. Na zajęciach panuje  przyjazna atmosfera , pozbawiona jakichkolwiek czynników stresogennych,
 • Na zajęciach odpowiadam na każde pytanie ucznia.  Uczeń może sam dostosować tempo realizowanych zagadnień oraz zadań. 
 • Uczeń posiada we mnie  wsparcie . Udzielam porad, tłumaczę,  pomagam  w zrozumieniu zagadnień, a także prowadzę do  samodzielności  językowej.

Zajęcia mogą odbywać się STACJONARNIE lub ONLINE. Zajęcia ONLINE realizowane są w sposób bardzo dogodny dla ucznia, za pomocą programu OneNote lub Ziteboard oraz udostępniania obrazu monitora uczniowi. Jestem laureatką konkursów z języka angielskiego i zdobywcą wielu nagród. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego.

Moich uczniów cechuje 100% zdawalność matur .

Zapraszam do kontaktu :)
tel.  666 367 804

Zajęcia odbywają się w:

 • Mielec

Zapisy prowadzone są również na okres wakacyjny oraz rok szkolny.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 10.2018
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Licencjat
Filologia Angielska
09.2019 - 12.2019
Szkoła Podstawowa nr 1 im. W. Szafera
Nauczyciel stażysta
10.2019 - 07.2022
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Przekładoznawstwo
Kursy i szkolenia
06.2019
TOEFL
01.2020
CAE
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2024

Serdecznie polecam korepetycje z Panią Natalią :) Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze i przede wszystkim profesjonalnie. Pani Natalia zawsze pomoże w zrozumieniu oraz opanowaniu materiału zwłaszcza do matury rozszerzonej.

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2024

Bardzo polecam zajęcia z Panią Natalią. Profesjonalne podejście do ucznia. Zapisałem się na korepetycje aby podszlifować konwersacje w j. Angielskim i widzę ogromne postępy. Dzięki Pani Natali moja komunikacja znacznie się polepszyła i nie czuje już blokady w rozmowie z pracownikami za granicą.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2023

Zajęcia z Panią Natalią to czysta przyjemność i pełen profesjonalizm. Pani Natalia ma bardzo dobre podejście do ucznia. Jest bardzo wyrozumiała i posiada ogromną wiedzę. Prowadzi zajęcia w przemiłej atmosferze.Dzięki korepetycjom udało mi się nadrobić zaległości oraz poprawić swój poziom j.angielskiego. Co więcej czuje, że przez te kilka lat współpracy, Pani Natalia perfekcyjnie przygotowała mnie do matury rozszerzonej z angielskiego. Z całego serca polecam korepetycje z Panią Natalią ! ;)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2022

Chodziłem do Pani Natalii w zeszłym roku szkolnym. Świetne podejście do ucznia, brak stresu, bardzo pomocna. Całą godzinę przegadaliśmy po angielsku, a co najważniejsze NIE towarzyszył mi stres który zawsze pojawiał się gdy miałem coś powiedzieć w tym języku. ŚWIETNY NAUCZYCIEL A PRZEDE WSZYSTKIM REWELACYJNA OSOBA, serdecznie polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2022

Świetna , kompetentna osoba
Ciekawe lekcje, pełen profesjonalizm.
Szczerze polecam.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2022

Lekcje z Panią Natalia są bardzo profesjonalne. Świetnie przygotowała mnie do matury. Polecam gorąco!!!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2021

Super lekcje z zakresu business English, ciekawe materiały, duży nacisk na poprawność wypowiedzi i akcent. Polecam zaawansowanym :)

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2021

Polecam wszystkim,najbardziej profesjonalny lektor z jakim miałem przyjemność pracować. Angielski na najwyższym poziomie. Nasze lekcje w dużym stopniu pomogły mi zwiększyć pewność siebie podczas spotkań z zagranicznymi klientami w pracy.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2021

Perfekcyjne przygotowanie do matury, najwyższy poziom i organizacja. Jeśli komuś zależy na profesjonalnych lekcjach przygotowujących do egzaminu, nie ma lepszego wyboru. Polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2021

Zdecydowanie polecam lekcje angielskiego z Panią Natalią. Pracujemy intensywnie nad konwersacjami z którymi miałam ogromny problem. Widzę systematyczne postępy, lekcje są bardzo motywujące. Polecam bardzo serdecznie !

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2021

Gorąco polecam lekcje językowe z Panią Natalią. Super organizacja, podejście oraz bardzo fajnie prowadzone lekcje. Dokładnie to czego było mi trzeba. Bardzo duże skupienie na samodzielnej nauce w domu. Już w tym momencie widzę zauważalne postępy. Bardzo polecam !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2021

Współpraca z Panią Natalią wygląda bardzo profesjonalnie. Lekcje spełniły moje oczekiwania w stu procentach. Bardzo dobra organizacja oraz podejście do ucznia. Czuje, że mój angielski jest lepszy z miesiąca na miesiąc, co bardzo mnie satysfakcjonuje. Polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.