Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gorzów Wielkopolski

Opis ogłoszenia

Bonjour, mam na imię Magda, języki obce to moja pasja. Lubię uczyć innych i nieźle mi to wychodzi, jestem mgr fil. hiszpańskiej UAM w Poznaniu oraz dyplomowaną nauczycielką języka francuskiego (po Kolegium Języków Obcych UAM w Poznaniu) z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu.
Posiadam bogaty wybór materiałów dydaktycznych. Dojeżdżam na terenie Gorzowa i okolic. Oferuję także tłumaczenia ustne i pisemne, rozmowy telefoniczne po francusku i hiszpańsku, tłumaczenia w Urzędzie do Spraw Cudzoziemców, etc. Zapraszam również w wakacje 2018 :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.