Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Olsztyn

Opis ogłoszenia

Witam! Pomagam uczniom ze szkoły podstawowej w odrabianiu zadań domowych, przygotowywaniu się do testów, sprawdzianów oraz zrozumieniu materiału. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, jestem bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Dodatkowo prowadze zajęcia z dziećmi mającymi problemy z koncentracją oraz osobami nadpobudliwymi.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 07.2013
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Magister inżynier
10.2014 - aktualnie
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Doktor
10.2017 - 12.2018
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania
Magister inżynier
Przygotowanie pedagogiczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.