Jakub Kaczanowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź (Zarzew)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam, od kilku lat udzielam korepetycji z matematyki i fizyki na poziomie podstawówki gimnazjum i liceum, z wybranych działów tych przedmiotów również studentom. W lutym 2019 roku otrzymałem tytuł inżyniera Fizyki Technicznej. Obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich Fizyki Technicznej, ze specjalnością Optoelektronika, z wyróżnieniem w postaci Stypendium Rektora dla najlepszych studentów. Do każdych korepetycji przygotowuje się, aby spotkania przynosiły jak największe efekty. Proszę dzwonić pod numer 669515416. Dojeżdżam do ucznia na terenie Łodzi, jednak wiąże się to z dodatkową opłatą zależną od czasu dojazdu. Ukończyłem szkołę muzyczną i kontynuuje naukę gry na fortepianie od ósmego roku życia. 

Zachęcam do obejrzenia filmu :)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.