Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
 
Online
Kraków
Warszawa
Tarnów
Radom
Zakopane
Nowy Sącz
Mińsk Mazowiecki
Legionowo

Kacper Trzop

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Kacper Trzop

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2023

Człowiek z pasją :)
Żyjący tym o czym uczy, a to chyba najważniejsze przy wyborze. Osoba musi żyć tym czego chce nauczać, by móc dobrze przekazywać swoją bogatą wiedze. Jeśli chcesz spotkać osobę z niesamowitą wiedzą i pasją wybierz Kacpra. Serdecznie polecam!

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2022

Kacper bardzo skrupulatnie przerobił ze mną zagadnienia z wosu, a następnie je stopniowo usystematyzował, co owocnie wpłynęło na moją maturę. Poza tym jest bardzo ciepłą i pozytywną osobą, dzięki czemu nauka wosu stała się przyjemniejsza i mniej stresująca. Bardzo polecam Kacpra wszystkim zdającym!!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2022

Kacper świetnie przepracował ze mną materiał z wosu. Zawsze był gotowy, żeby wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia jeszcze raz i potrafił trudniejsze tematy przedstawić w przystępny oraz zrozumiały sposób. Polecam zajęcia z Kacprem wszystkim, którzy planują pisać maturę z wosu!

avatar
Maryla
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2022

Pan Kacper jest świetnym korepetytorem. Wyprowadził moją córkę z 3 na 5 z wosu. Córka chętnie uczęszczała na zajęcia. Bezstresowa atmosfera. Polecam bardzo.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2022

Kacper bardzo dobrze omawia każde zagadnienie. Ma ogromną cierpliwość i potrafi tłumaczyć na różne sposoby tak, żeby uczeń wszystko zrozumiał.
Zadania maturalne z Wosu przestały być dla mnie straszne.
Polecam też Kacpra jako nauczyciela historii. Nie był to mój ulubiony przedmiot, Kacper natomiast potrafił zainteresować nim na tyle, że w rubryce z ocenami pojawiały się nawet 6. Dziękuję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.