Katarzyna Szpaczyńska

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

   Witam Miłośników języka włoskiego.

Serdecznie zapraszam do wspólnej podróży przez jego tajniki.   

Posiadam certyfikat CILS QUATTRO Uniwersytetu dla Obcokrajowców w Sienie. Biegłą znajomość języka włoskiego posiadłam mieszkając przez okres ponad piętnastu lat we Włoszech, ucząc się i pracując wyłącznie w środowisku włoskim. Nauka języka ze słuchu poparta studiowaniem gramatyki to najlepszy sposób, aby złapać dobry akcent, nauczyć się rozróżniać akcent mieszkańców w zależności od miejsca zamieszkania np. lombardzki, neapolitański, rzymski czy sycylijski. Ten sposób nauki pozwala lepiej przyswoić język potoczny a nie tylko literacki oraz nauczyć się wyłapywać zawarte w wypowiedziach podteksty, ironię. przenośnie itp. W ten sposób każdy z nas uczy się języka ojczystego. Dodając do tego słuchanie radia i oglądanie telewizji poznaje się język we wszystkich jego aspektach, język polityki, kultury, ekonomi etc. 
W nauczaniu posługuję się podręcznikami, tekstami dodatkowymi, filmami oraz przygotowanymi przez siebie dodatkowymi ćwiczeniami.
Obecnie od kilku lat znów mieszkam  i uczę w Polsce.

Udzielam lekcji wyłącznie on line zarówno w godzinach rannych, jak i popołudniowych i wieczornych.

Zapraszam na spotkanie na Skype, żeby się poznać i porozmawiać o potrzebach i oczekiwaniach ucznia dotyczących nauki. Możemy też przeprowadzić lekcję próbną. Być może rozpoczniemy wspólną naukę?

Moja działalność jest rejestrowana tak więc, na życzenie ucznia czy też firmy finansującej naukę języka, wystawiam faktury. 

Pozdrawiam i zapraszam.
Katarzyna Szpaczyńska

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.