Kacper Górny

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski35 - 45 / 60 min

Kacper Górny

Opis ogłoszenia

Wychowywałem się i kształciłem we Włoszech dzięki czemu perfekcyjnie posługuję się tym językiem, od kilku lat zaś mieszkam i pracuję w Polsce a w wolnym czasie udzielam korepetycji, zajmuję się również tłumaczeniami oraz audiotranskrypcjami.

Łącząc szeroki wybór materiałów dydaktycznych z moim kilku letnim doświadczeniem oraz wspólnym zaangażowaniem z pewnością osiągniemy oczekiwane efekty a przyswajanie wiedzy stanie się łatwiejsze niż mogłoby Ci się wydawać.

Oferuję pomoc w nauce, przygotowanie do egzaminów, korepetycje, konwersacje, tłumaczenia zwykłe / techniczne oraz audiotranskrypcje standardowe / pełne.

Korepetycje
60 minut   -   45 zł
90 minut   -   65 zł

Konwersacje
60 minut   -   35 zł
90 minut   -   50 zł

Tłumaczenia zwykłe / techniczne PL - IT *
*skonto przy dłuższych tekstach
1800 znaków tekstu źródłowego maszynopis znormalizowany - 20 / 25 zł

Audiotranskrypcje zwykłe w języku włoskim *
*dobra jakość nagrania, wywiad z jednym uczestnikiem, same słowa z pominięciem hałasów tła human i media, wypełnień, pauz, chrząknięć, powtórzeń etc.
*procentowy rabat powyżej nagrań 10 minut
1000 znaków tekstu docelowego maszynopis znormalizowany - 8 zł

Audiotranskrypcje pełne w języku włoskim *
*dobra jakość nagrania, wywiad z jednym uczestnikiem, kompletny zapis hałasów tła human i media, pauz, wypełnień, powtórzeń etc.
*procentowy rabat powyżej nagrań 10 minut
1000 znaków tekstu docelowego  maszynopis znormalizowany - 10 zł

O sobie . .
   W Polsce mieszkam od 6 lat, wcześniej mieszkałem i wychowywałem się we Włoszech gdzie kończyłem kształcenie na kierunku geodezji i kartografii. Po przyjeździe do polski pracowałem w sektorze techniczno handlowym na rynku włoskim. Aktualnie jestem analitykiem danych z j. włoskim w korporacji o zasięgu światowym dzięki czemu na co dzień korzystam z trzech języków i nadal się kształce.  
   Od zawsze pasjonuję się historią średniowiecza, także w wolnym czasie zaspokajam ciekawość czytając i oglądając filmy, zajmuję się też manufakturą dla odtwórstwa historycznego.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i a presto : )

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 22:00
Wtorek16:00 - 22:00
Środa16:00 - 22:00
Czwartek16:00 - 22:00
Piątek16:00 - 22:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.