Konrad Siarkiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

OFERTA INDYWIDUALNA (online tylko na czas pandemii)
Angielski - nauka, korepetycje, M Politechnika
Udzielę konkretnych, skutecznych lekcji języka angielskiego.
Oferuję:
- przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, IELTS (chętnie z naciskiem na pracę samodzielną, tzn. ja planuje przygotowania, motywuję, zapewnieam materiały, wyjaśniam wątpliwości i omawiam potrzebne zagadnienia, poprawiam wypracowania i sugeruję jak je ulepszyć, aby zapunktować na egzaminie oraz oczywiście speaking)
-przygotowanie do matury (konkretnie, skutecznie, bez owijania w bawełnę. Ze mną podejdziesz do matury pewny siebie i spokojny. Praca na maturach wszelakich - wiesz czego się spodziewać i jak to rozgromić)
-nauka dzieci (oferuję naukę, nie jestem nianią. Nie bawię się z dziećmi, zajmuję ich umysł logicznym myśleniem i budowaniem zdań po angielsku. Nie nudzą się, są grzeczne, a po lekcji zmęczone umysłowo)
-angielski biologiczno-chemiczno-medyczny (jeśli masz potrzebę czytać prace naukowe po angielsku, artykuły z branży przedmiotów przyrodniczych to propozycja własnie dla Ciebie)

W cenie lekcji zawiera się intensywna godzina z korepetytorem, który posiada wieloletnie doświadczenie, pozytywne opinie, wysokie kwalifikacje potwierdzone zewnętrznymi, renomowanymi i obiektywnymi egzaminami. Do każdego podchodzę indywidualnie, przygotowuję optymalny zestaw materiałów, sprawdzam prace domowe poza czasem zajęć.
Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - aktualnie
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Lekarski
Kursy i szkolenia
02.2010
Certificate in Advanced English
08.2010
DELF B2 (Francuski)
07.2014
Matura rozszerzona - angielski 98%
07.2014
Matura podstawowa - angielski 96%
07.2014
Matura rozszerzona chemia 90%
07.2014
Matura podstawowa - matematyka 96%
07.2014
Matura rozszerzona - fizyka 73%
12.2017
Certificate of Proficiency in English
11.2019
Goethe-Zertifikat C1
Doświadczenie
09.2012 - aktualnie
Lekcje prywatne
Udzielam korepetycji z chemii, angielskiego, biologii oraz elementów fizyki niezbędnych do dogłębnego zrozumienia tematu od 6 lat.
01.2019 - 08.2019
FosterHigh
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Super zorganizowanie pracy, dużo materiałów z odpowiedziami przesyłanych przez korepetytora pomaga w samodzielnej nauce pod egzamin tuż przed nim. Po zrobieniu materiałów można konsultowac wątpliwości. Najważniejsze jest podejście do nauczanego przedmiotu. Konrad uczy na zrozumienie a nie na pamiec co w dużej mierze pozwala zrozumieć reguły panujące w angielski. Naprawdę polecam

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Angielski od zawsze sprawiał mi sporo kłopotów. Znałam dużo definicji i budowy zdań jednak nie umiałam tego zastosować w kompleksowych testach. Nauczyciel dobrze ułożył moją wiedzę, zapoznał z najważniejszymi zwrotami typowymi dla egzaminu B2, dostarczył dużo wartościowych materiałów i bardzo szybko sprawdzał wykonane przeze mnie zadania. Lekcje są luźne i zrozumiałe. Kilka lekcji pozwoliło mi zdać egzamin z zapasem punktów. Bardzo polecam

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2019

Polecam bardzo serdecznie!!! Konrad przygotował mnie do egzaminu IELTS w 1,5 miesiąca. Został postawiony przed trudnym zadaniem pomocy mi w nauce do tego egzaminu w terminie ekspresowym, mimo to poradził sobie świetnie! Byłam bardzo zadowolona z jego podejścia i metod nauczania. Zawsze był perfekcyjnie przygotowany do zajęć, poprawione zadania również odsyłał bardzo szybko, dzięki czemu nasza współpraca była płynna i sprawna. Co najważniejsze na zajęciach silnie można było odczuć jego pasje do języka angielskiego, którą też zaraża, co sprawiało, że zajęcia były bardzo przyjemne. Konrad ma niesamowitą wiedzę na temat egzaminów językowych, wie czego wymagają egzaminatorzy, jakie typy zadań się pojawiają i na czym należy się skupić żeby odnieść sukces. Sprawnie znajduje słabe punkt ucznia i szlifuje je do perfekcji, co gwarantuje sukces:)!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2019

Bardzo profesjonalne podejście, pomimo sporych zaległości jakie miałam i tylko 3 tygodnie do egzaminu, dzięki Konradowi udało mi się nadrobić wystarczającą ilość materiału i zaliczyć egzamin. Na lekcjach jest świetna atmosfera, dzięki której czas leci bardzo szybko. Konrad posiada bardzo dużą ilość wartościowych materiałów, które wysyła, co najważniejsze sprawdza je na bieżąco, dzięki czemu nie muszę czekać do następnej lekcji by zrozumieć swoje błędy, więc nie tracimy czasu na lekcjach na sprawdzanie pracy domowej, tylko przechodzimy dalej. Miałam w życiu bardzo dużo korepetytorów z języka angielskiego, ale nikt nie motywował tak jak Konrad. Pomimo zdanego egzaminu nie mam zamiaru przestać uczyć się tego języka, jak to było do tej pory. Zatem śmiało mogę stwierdzić, iż po zdanym egzaminie nadal uczęszczam do Konrada na lekcje, a moja przygoda z angielskim dopiero się zaczęła. Polecam! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2019

Miałam w życiu kilku nauczycieli z języka angielskiego i przyznam szczerze, że Konrad zaskoczył mnie już na pierwszych zajęciach swoim podejściem do tematu. Nie dość, że potrafi wytłumaczyć wszystko w prosty i przystępny sposób to daje dużą dawkę motywacji i inspiracji do nauki. Pomógł mi w miesiąc przygotować się do egzaminu B2 na Politechnice, mimo że przyszłam do niego nie mając wielkich szans na zaliczenie. Dopasował program nauczania koncentrując się na tym co jest wymagane na mojej uczelni jednocześnie nie zamykając się tylko w tym zakresie. Progres jaki osiągnęłam w tak krótkim czasie mogę z całą pewnością zawdzięczyć jemu. Wiem, że jeszcze wrócę do niego, aby podwyższyć swój poziom angielskiego, jak będę miała na to więcej czasu.
Polecam z całego serca! :)

avatar
Sasha
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2019

Konrad is an extremely patient, vastly knowledge and thorough tutor. I can’t thank him enough for all the help that he gave me .
I will definitely recommend him as a tutor .

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2018

Dzięki Konradowi odkryłam radość z pogłębiania wiedzy z angielskiego, skutecznie zmotywował mnie do oglądania filmów i seriali w oryginalnym języku oraz czytania książek. Jego zajęcia są na bardzo wysokim poziomie, co oznacza, że do każdych jest znakomicie przygotowany i dostosowuje się do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Polecam bo warto!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2018

Trafiłem na Konrada w momencie, gdy poszukiwałem kogoś, kto pomoże mi przygotować się do egzaminu CAE. Byłem już po około roku korepetycji u innej osoby, która podniosła mój poziom z B2 na C1, brakowało jej natomiast warsztatu do przygotowania mnie pod ten konkretny egzamin. Konrad świetnie się spisał, nasze zajęcia były skupione za rozwiązywaniu testów, a zadania, które dostawałem jako "prace domową" sprawdzał oraz omawiał ze mną z dużą dokładnością, tłumacząc gdzie popełniłem błąd, co mógłbym zrobić lepiej itp. Egzamin zdany przy pierwszym podejściu, zatem polecam Konrada :)

avatar
Zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2017

Konrad to świetny nauczyciel z profesjonalnym podejściem, wymagając, motywujący do nauki. Zajęcia prowadzi z wielkim zaangażowaniem. Potrafi dostosować materiały do indywidualnych potrzeb ucznia. Nasza córka wreszcie została zmotywowana do nauki języka angielskiego i odnosi coraz większe sukcesy w szkole. Potrafi porozumiewać się w tym języku, bez większych problemów, podczas wakacyjnych wyjazdów zagranicznych. Wybór tego korepetytora to strzał w dziesiątkę. Zdecydowanie polecamy.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Konrad w bardzo efektywny sposób pomógł mi przygotować się do egzaminu maturalnego. Potrafi wytłumaczyć materiał zrozumiałym, przystępnym językiem. Dzięki dokładnej znajomości wymagań maturalnych, wie na co zwrócić uwagę ucznia, przed jakimi błędami go przestrzec. Wykazuje się dużym zaangażowaniem podczas zajęć, zależy mu na dokładnym zrozumieniu przekazywanej treści.
Dzięki sumiennej pracy i pomocy Konrada udało mi się uzyskać bardzo dobry wynik na maturze, który pozwolił dostać się na medycynę.
Polecam!

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2016

Konrad w bardzo przyjemny i efektywny sposób przygotował mnie z absolutnego zera na egzamin B2. Praca w miłej atmosferze, bardzo intensywna. Trzeba przyznać, że Konrad poświęca mnóstwo czasu i energii w przygotowanie się do zajęć, wszelkie prace domowe/zadania/wypracowania przesyłane drogą mailową, sprawdzane w czasie wolnym. Zawsze służył mi pomoc. Trzeba przyznać, że Konrad sporo wymaga i jest trochę upierdliwy, ale jest to wskazane przy intensywnej nauce.

Mój cel został osiągnięty, polegam gorąco tego Pana.

avatar
marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2016

moja nauczyciel jest bardzo miła obdarowuje nas wiedzą i z tego powodu mam dobre oceny z chemi. on nas zmobilizuje do pracy i nas czegoś nauczyć abyśmy wyszlu kiedyś na dobrych i wykształonych ludzi takich jak on.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.