Ostatnia aktywność:
3 dni temu
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuje intensywne i efektywne korepetycje uczniom szkoły podstawowej (przedmioty ścisłe, humanistyczne oraz języki: angielski i niemiecki) pod kątem:*pomocy w bieżącej nauce,*przygotowań do egzaminów: ósmoklasisty, poprawkowych, kuratoryjnych i wszelakich konkursów czy olimpiady. Zajecia są możliwe w tygodniu oraz w weekendy.Dni i godziny do ustalenia (stale / elastyczne).Koszt zajęć to 65 zł/h zegarową. Możliwe zajęcia 120 minutowe (z przerwą w trakcie zajęć) lub dłuższe spotkania (weekendowe przygotowania do egzaminów).Oferuje 5% zniżki lub gratisowe spotkanie przy płatności z góry za wszystkie zaplanowane zajęcia w danym miesiącu (min. 8 spotkań 2h).W razie zainteresowania proszę o kontakt. Zapraszam do współpracy i pozdrawiam,Karolina

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.