Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hello!

Trochę o mnie: - jestem studentką 4 roku prawa, ale wiele z moich przedmiotów jest prowadzonych w j. angielskim. Pół roku studiowałam po angielsku w Madrycie. Mam certyfikat FCE, TOLES (j. angielski prawniczy) i udzielałam już korepetycji. Angielski jest moją pasją. Bardzo dużo czasu poświęciłam na naukę i doskonalenie tego języka i teraz przyszedł czas, żeby podzielić się tą wiedzą, a także moimi sposobami na efektywną i ciekawą naukę. Godzinę naszych spotkań spędzimy według Twoich oczekiwań:- jeśli zależy Ci na poprawie płynności w rozmowie : znajdziemy coś co Cię interesuje i będziemy o tym, po prostu rozmawiać. Nieważne czy jest to kosmos, seriale czy piłka nożna. Będziemy tworzyć bazę nowych słówek, wyrażeń czy konstrukcji. jeśli zależy Ci na przygotowaniu do testu/egzaminu/matury rozpracujemy czekający Cię sprawdzian na części, tak że podejdziesz do niego z uśmiechem. Będziemy pracować systematycznie, sprawdzać postępy i oswajać się ze wszystkimi elementami testu. -jeżeli zależy Ci na nadgonieniu materiału szkolnego - sprawdzimy gdzie są braki u podstaw i naprawimy to, będziemy omawiać w spokojnym tępie materiał ze szkoły i upewniać się, że wszystko jest jasne. Oczywiście nie może być nudy! Będziemy słuchać piosenek w celu osłuchania się z językiem i poznawania nowego słownictwa, oglądać fragmenty seriali, aby poznać nowe konstrukcje i wyrażenia typowych dla języka mówionego. Będzie cool, zapraszam!
W razie zainteresowania proszę o kontakt : 518-339-235

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek18:00 - 20:00
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.