Kazimiera Skrzypek

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Jaworze
Bielsko-Biała (bielsko +1)
Jasienica
Grodziec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam, nauka chemii może stać się dla Ciebie zrozumiała i ciekawa. Jeżeli masz jakiekolwiek trudności z tym przedmiotem proponuję lekcję próbną, a przekonasz się, że jej zrozumienie to kwestia dobrego wytłumaczenia i zrozumienia tych zjawisk. Serdecznie zapraszam.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w dziedzinie chemii.  Udzielam korepetycji z chemii na poziomie:- szkoła podstawowa, liceum.studia wyższe. W trakcie udzielanej pomocy oferuję:- przygotowanie do: sprawdzianów, klasówek, egzaminu ósmoklasisty, matury- pomoc w odrabianiu prac domowych,- nadrabianie zaległości,- w razie zapotrzebowania (przygotowanie m.in. do konkursów, klasówek z większej partii materiału) zlecam uczniom zadania do samodzielnego wykonania w domu, sprawdzenie ich następuję na początku kolejnego spotkania, z rzeczowym wyjaśnieniem wątpliwości, które mogły się pojawić. Zapewniam miłą, przyjazną, bezstresową atmosferę,- w zależności od potrzeb również materiały edukacyjne.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1978 - 06.1983
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.