Kamila Mikołajczak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Bydgoszcz

Kamila Mikołajczak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Kamila Mikołajczak

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2016 - 04.2019
Worldwide School
Prowadzenie kursu językowego (z elementami języka biznesowego) dla grup i uczniów indywidualnych, na różnych poziomach zaawansowania.
07.2017 - aktualnie
Bator Tabor
Wolontariat na międzynarodowym obozie terapeutycznym.
10.2018 - 04.2019
My School – My House
Prowadzenie zajęć z j. angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, przemyślane i dobrane do potrzeb. Przesympatyczne atmosfera, miła współpraca. Znajomość języka na wysokim poziomie. Osoba godna polecenia.

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Bardzo polecam! Przesympatyczna, miła, komunikatywna i bardzo wyrozumiała osoba ❤️ korzystałam z pomocy niejednokrotnie, zarówno przy rozwiązywaniu zadań bieżących, a także przed zaliczeniami semestralnymi (zaliczone na 5). Znajomość języka na bardzo wysokim poziomie.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2018

Serdecznie polecam! Korzystałam z korepetycji u pani Kamili przed egzaminem dojrzałości by dostać się na wymarzone studia i udało się :D ! Przesympatyczna osoba z profesjonalnym podejściem do ucznia, polecam gorąco !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.