Katarzyna Andrys

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chętnie podzielę się swoją wiedzą i pasją. Jestem doktorantką UW oraz absolwentką filologii arabskiej i studiów bliskowschodnich (UJ) z biegłą znajomością klasycznego języka arabskiego oraz dialektu egipskiego. Mieszkałam i studiowalam 2 lata w Kairze. Mam doświadczenie w nauczaniu, udzielam korepetycji na wszystkich poziomach. Legitymuję się certyfikatami ukończenia licznych kursów językowych. Gwarantuję szybkie i zadowalajce postępy oraz przyjazną atmosferę!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Monia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Polecam naukę z Kasią każdemu!
Jest punktualna i wyrozumiała. Zajęcia z nią przebiegają w super atmosferze. Potrafi w ciekawy sposób wytłumaczyć niejasne kwestie. Oprócz tego posiada ogromną widzę i dzieli się ciekawostkami, których nie wyczytacie w żadnych książkach. Wie więcej niż niejeden wykładowca na studiach. SERIO. Uczę się z Kasią juz prawie rok, online i nie dostrzegam żadnej różnicy pomiędzy nauką z nauczycielem w domu a przez Skype.
Myślę, że warto przekonać się samemu..:)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Kasia jest najlepszym nauczycielem języka arabskiego, jakiego można sobie wymarzyc. Zajęcia prowadzone są w oparciu o ciekawe materiały, nauka postępuje szybko w bardzo miłej atmosferze. Z całego serca polecam! Uczę się u Kasi od jesieni i na pewno będę kontynuować przez wiele lat.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2018

Polecam P. Katarzynę. Bardzo solidnie podchodzi do zajęć, posiada masę rozmaitych materiałów oraz szeroką wiedzę z zakresu kultury bliskowschodniej. Jestem początkującym uczniem i P. Katarzyna wykazała się dobrym podejściem i cierpliwością - tempo nauczania jest dostosowane do zdolności ucznia jak i jego potrzeb. Wyjątkowo cenna okazała się znajomość dialektu P. Katarzyny egipskiego, gdyż wybierałem się w podróż służbową do Egiptu, i podstawowe słowa znacznie ułatwiły prostą komunikację z Egipcjanami.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.