Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Kielce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe40 - 50 / 60 min

Justyna

Opis ogłoszenia

Pedagog z doświadczeniem, mgr pedagogiki pomoże Twojemu dziecku nauczyć się płynnie czytać, sprawnie posługiwać się tabliczką mnożenia, pisać bezbłędnie. Pomogę w  nadrobieniu zaległości, przygotuję solidnie do sprawdzianów z matematyki, j.polskiego, historii i przyrody. Nauczę szybkiego zapamiętywania słówek z j. angielskiego. Przygotuję także Twoje dziecko do rozpoczęcia nauki w szkole ćwicząc z nim literki i cyferki. Prowadzę również zajęcia kompensacyjne - terapię pedagogiczną dla dzieci. Gwarantuję przyjazną atmosferę. Serdecznie zapraszam, preferowany kontakt telefoniczny. Można wysłać wiadomość smsem, oddzwonię 791-510-978

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2018
UJK
Nauczyciel stażysta
PEDAGOGIKA
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2017 - aktualnie
Szkoła Podstawowa w Kielcach

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.